Úzkosť

Úzkosť

Odoslaťod Dendenden » So Nov 29, 2014 10:40 pm

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, lebo som trošku zúfalý už z toho. Asi pred 3ma mesiacmi u mňa vypukla úzkostná porucha. Liečim sa u jednej pani doktorky. Najskôr som začal so SSRI, po nejakých 5 tich týždňoch som pocítil trochu zlepšenie až kým som sa nedostal do situácie v ktorej mi porucha vypukla a zhoršilo sa to znova až mi vôbec SSRI nepomáhali. Prešiel som na SNRI, doktorka mi vravela, aby som sa nevyhýbal aktivite pri ktorej mi to vypuklo a radšej "trénoval" a snažil sa jej venovať aby pri nej sa to už neopakovalo. Znova po troch týždňoch zlepšenie mierne, znova som šiel na tú aktivitu pri ktorej to vypuklo, ani pri nej som nič necítil a na druhý deň zase všetky problémy naspať a od vtedy sú znova na mňa takmer žiadne SNRI účinky. :( Som z toho zúfalý, už sú to tri mesiace mojej liečby a je to pre mňa viac menej každodenné trápenie sa. Nemám problém so stresom, nikdy som nebol taký typ človeka. Viete mi poradiť niečo ako pokračovať alebo aspoň vysvetliť čo sa to deje v mojom tele a prečo je to všetko také? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
Dendenden
 
Príspevky: 1
Založený: So Nov 29, 2014 10:38 pm

Re: Úzkosť

Odoslaťod Vopo14 » Pi Dec 19, 2014 10:51 pm

Keď chceš napíš do správy bližšie o čo sa jedná...
Ľudia pozerajú, ale nevidia!
Rozmýšlajú, ale nemyslia!
Chcú žiť, ale umierajú!
Ľ.V.
Vopo14
 
Príspevky: 31
Založený: So Mar 15, 2014 1:39 pm
Bydlisko: Trnava


Naspäť na Úzkosť a strach

cron