Vyhoretie?

Vyhoretie?

Odoslaťod Darius » Pi Mar 13, 2015 9:12 pm

Ahoj mam 23 rokov a uz asi cca 2 roky pocitujem ze nieco somnou nieje v poriadku. Predtym som byvala spolocenska osoba, nikdy som sa nezlakla ziadnej situacie a vsetko som riesila s chladnou hlavou. Bola som imunna voci negativnym vplyvom okolia a vedela som sa rychlo vyrovnat snat s kazdou neprijemnou situaciou, bola som optimista s chutou do zivota a sebavedomim. V poslednom case mam ale stale depresie a caste pocity uzkosti, vyhybam sa ludom a casto mam pocit ze ludi priam neznasam, byvam k nim casto aj neprijemna. Obcas by som najradsej nevychadzala z domu ani na nakup. Nebavi ma moja práca a vypestovala som si k nej odpor aj ked je to druh prace o ktorej mozem povedat ze je jednou z mojich vysnivanych. Mam pocit ze mi nic nejde, ze nic v zivote nedokazem, ze som uplne neschopny clovek. Nic ma nebavi, ani veci ktore som predtym robila rada....nemam ziadnu inspiraciu co je pri mojej umeleckej pracovnej naplni dost velky problem. Do vsetkeho co robim sa musim nutit a jedine co ma ako tak naplna je citanie knih. Inak som stale nervozna, neustale pocitujem taku vnutornu nervozitu a z toho som potom dost unavena, nespavam dobre, mam stale taky zvlastny pocit strachu z buducnosti, citim sa opustena a nepochopena okolim. ...Prosim poradte mi co mam robit?... Uz neviem ako dalej,chcem byt zasa normálna. Skusala som na tyzden vypnut od prace a od vsetkeho ale ani to mi nepomohlo..........Dakujem za akukolvek radu.
Darius
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Mar 13, 2015 9:00 pm

Re: Vyhoretie?

Odoslaťod kasper » Ut Mar 17, 2015 10:53 pm

zaujimave...mal by som otazku ako si predstavovala svoj zivot, svoju buducnost, zmysel zivota vtedy?
kasper
 
Príspevky: 40
Založený: Ne Feb 23, 2014 11:03 pm


Naspäť na Úzkosť a strach

cron