Spoluzitie
V skratke, byvam s frajerkou v byte,
Jeden sa stara o vsetko alebo si mame navzajom pomahat?
Ak si mame pomahat napiste mi prosim podrobnejsie ako si mame navzajom pomahat a v com, velka vdaka
Jeden sa stara o vsetko alebo si mame navzajom pomahat?
Ak si mame pomahat napiste mi prosim podrobnejsie ako si mame navzajom pomahat a v com, velka vdaka