Moj syn a macocha

Moj syn a macocha

Odoslaťod Elena2007 » Pi Aug 12, 2016 2:49 pm

Dobry den, rada by som vas poprosila o vseobecnu radu alebo informaciu. Jedna sa mi o to ze mam9 rocneho syna. Vzhladom k mojej zlej financnej situacii sme sa s manzelom po rozvode dohodli ze malolety zostane na zvereny jemu s mojim neobmedzenym stretavanim sa s maloletym. V tom case mal moj syn 4roky. Exmanzel mal partnerku. Okolnosti ma prinutili odist do zahranicia pracovat a exmanzel v july 2014 zomrel. Vtedy sa zacalstres okolo syna kedze jeho vtedajsia manzelka za ucelom financnych vyhod zaujala postoj ze chce mojho syna mat ona. Sudy jej vyhoveli ale mne neurcili styk s nim, cize neobmedzeny. Najskor som s malym komunikovala pravidelne a nezdal sa mi pohorseny ale vynervovany mojou komunikaciou s nim. Postupne mi vsak prestal pisavat a volat a ked som prisla na Slovensko mnohokrat za ucelom vidiet ho tak mi to pani ktorej je zvereny znemoznovala. Vyhrotilo to tym ze ta pani poziadala sud aby mi zakazal styk s maloletym lebo ze malolety nechce a ma na mna zle spomienky a spomina si ako som ho bila, nedavala jest, nechodila za nim ked bol u otca. Toto sa malo odogravat v odbobi ked mal syn 3-4 roky. Samozrejme to nie je pravda, chodil do skolky, k lekarke na pravidelne prehladky. Keby bol tyrany alebo podvyziveny urcite by si to vsimli v skolke ci u lekarky. Navyse exmanzel policajt cize urcite by sa to riesilo. Ale kedze to neni pravda tak sa nema co riesit. Tak isto na socialke nie su vedene ziadne zaaznamiz toho obdobia.
Jediny kto mu taketo veci rozprava je ta pani a jej matka. Len aby mi poskodili a prisla som o chlapca. Nedovoli mi sa s nim stretnut. Ked som bola na sk tak som za nim sla do skoly, bol zlaty, na zaciatku vyplaseny lebo nevedel co cakat po tom co mu jeho macocha narozpravala ale potom sa uvolnil a za pritomnosti pani riaditelky skoly sme sa rozpravali.
Teraz macocha uvadza ze bol nervozny pri stretnuti a vystresovany. Pri tom ona tam nebola. Moj syn tak vsak vypovedal na socialke ked sa ho pytali ze ci sa chce so mnou stretnut, lebo som dala navrh na socialku.
Mojou otazkou je ze ci je mozne aby si 3-4 rocne dieta pamatalo to co tvrdi aj ked to nie jje pravda alebo mu je to vsuvane uumelo do hlavicky jeho macochou.
Lebo tu uz nejde o dieta ale o jej nenavist mojej osobya strrach z jeho straty a tym straty financneho zabezpecenia ktore ma pocas obdobia v ktorom sa o mojho syna stara. Vsetko to zacalo v case ked si moj syn zacal viac so mnou komunikovat a v hadkach s macochou jej vykrikoval ze pojde za mnou do anglicka. Co mi povedala ona sama.

Taktiez sa moj syn odmieta stretnut s mojim otcom, jeho starym otcom, vraj na mna predtym nadaval a podobne veci co nie je pravda
Stylizacia jeho vypovede nezodpoveda vypovedi 9 rocneho dietata
Myslim si ze chlapec je zmanipulovany a neviem co robit
Preto ziadam o radu vas ako nezainteresovaneho cloveka o vseobecny pohlad.
Dakujem

Monika
Prílohy
image.jpeg
Synova vypoved
image.jpeg (136.86 KiB) Zobrazená 901 krát
Elena2007
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Aug 12, 2016 2:45 pm

Naspäť na Vzťahy rodičia - deti

cron