Brat v tazkej situacii

Brat v tazkej situacii

Odoslaťod lilly014 » Št Máj 28, 2015 9:21 pm

Dobry den, prosim potrebujem poradit som uz bezradna.Ale zacnem od zaciatku.Mam 21 rokov a takmer cely zivot som prezila u starkej, kde ma.vychovala o 10 rokov starsia sestra.Nemali sme lahky zivot, matku alkoholicku a otec sa na nas vykaslal.Ja som sa chvala bohu vdaka sestre umudrila a dnes zijem s priatelom a mame krasnu 3 mesacnu dcerku.Sestra ma priatela a taktiez synceka.Je z nas najsilnejsia a jedina ktora nas vsetkych vzdy.vedela postavit na nohy a snazi sa pomoct stale.To sa vsak neda povedat o bratovi.V skole to nebolo bohvieco, neskoncil ani zakladnu skolu.Ked sa.dostal do akejkolvek prace zo vsadial odisiel, nechal sa vyhodit, klamala ze do prace stale chodi.Po case si nasiel partiu kamaratov, ktory ho namocili do drog.Zacal uzivat pervitin no po case sa z toho udajne vysekal.No frcal na marihuane.Sestru neustale okradal, kradol velke sumy penazi, raz dokonca aj.zlato velkej hodnoty.Zabudla som pripomenut, ze brat ma momentalne 25 rokov.Po tom vsetkom si nasiel priatelku,.ktora otehotnela.Babatko si nechali, dnes ma chlapcek 2,5 roka.No brat fajcil marihuanu nadalej.To by vsak nebol najvacsi problem.Problem bol, ze priatelka tiez nie je kvietok.Neustale sa zacali hadat, vyhadzovat jeden druheho z bytu, boli tam aj bytky.Po case ich z bytu vyhodili samozrejme neplatili najom pretoze brat sa stale nebol schopny v praci udrzat.Teraz byvaju u jej rodicoch, no hadaju sa neustale.Ona si chodi uzivat hocikedy s.nejakym chlapom odide aj na 2 dni.brat je potom zufaly a vyplakuva.momentalne chodi do prace no je to u nich stale to iste.2 tyzdne sa strasne lubia a potom ona odide znovu za tym chlapom a cirkus zacne znovu.hadka, bitka.Brat uteka ku mne alebo ku sestre a place ze je koniec.no po 2 dnoch ujde za nou.mame vazne podozrenie, ze obaja su namoceni v drogach aj ked.si.nie sme iste.moze takto konat normalny clovek? navyse bratovi sa zacali po tele robit hrcky na hlave, na krku aj na rukach.velmi sa bojime co to je.ako pomoct cloveku, ktory pomoc.odmieta? navrhli sme mu aby sa nastahoval ku sestre a najdeme mu byt, pomozeme mu, postarame sa aj o maleho aby nebol s nou, povie ano a o dva.dni je.zase snou.Navrhli sme aj psychologa bola sestra u nich doma, preberala to z jej rodicmi vsetko marne.bola uz aj situacia, ze brat usiel s tym, ze sa ide.zabit a potom nam jeho priatelka vyvolavala.Nevladzeme uz takto.obe mame svoje.rodiny ktore sa nam koli tomu rucaju.nevieme byt stastne s pocitom, ze viem ze brat zije takym zivotom co.asi s nim je ako sa ma.uprednostu je ju pred nami aj napriek tomu, ze sa vyspala s celym sidliskom a kazdy sa.z neho smeje.pri vyske asi 185 cm vazi 60 kg.vypada hrozne ma este aj zaludocne vredy uz neviem co robit :( priatel navyse tuto situaciu nechape a vsetko dava na vinu mne.ze mu,davam peniaze a pod.bojim sa o neho napriek tomu, ze si to vsetko komplikuje sam
lilly014
 
Príspevky: 1
Založený: Št Máj 28, 2015 8:59 pm

Naspäť na Závislosti

cron