Rezanie

Rezanie

Odoslaťod KaterinaPoesy » Ne Okt 06, 2013 8:56 pm

Ahojte! Som 17 a pol ročné dievča, v januári už budme mať 18 nemám problém prakticky s ničím, mám rodinu, krúžky, prácu, v škole to nie je také zlé, ale tento rok sa dialo niečo hrozné. Začala som mať anorexiu a schudla som pri mojej výške 168 na 43 kg, keď som mala 46 tak som po hádke zo sestrou zjedla veľa liekov a dali ma na 2 týždne na psychiatriu. Už som v poriadku, mám znova chuť do jedla, občas prídu výčitky, ale pomaly sa to stráca, no často sa cítim sama, ako by som nemala pri sebe nikoho kto by rozumel mojim myšlienkam a pocitom, ako by nikto nemyslel vážne , že ma ma rád, nakoľko veľa krát ľudia klamali a vždy sa tu nájdu taký čo budú klamať...avšak mám už dlho jednu závislosť , ktorá mi začala pri prvých depresiách a to je rezanie sa...režem sa vždy keď mám zlú náladu ako keď si fajčiar potrebuje zapáliť, lebo má nervy... a chcem sa toho zbaviť, no keď ma niečo raní alebo sa niečo stane, myslím na to, kedy sa už konečne budem môcť porezať. Ja si život neskutočne vážiť, no bojím sa, že by som to jedného dňa už nezvládla. Ja skutočne nepotrebujem nič, len už byť konečne šťastná a nájsť niekoho, kto to pochopí.

Vopred vám ďakujem za rady.
KaterinaPoesy
 
Príspevky: 5
Založený: Ne Okt 06, 2013 8:42 pm

Re: Rezanie

Odoslaťod kikaaa » Ne Máj 11, 2014 9:46 pm

Hovor svoje problémy niekomu. Spoločne ich vyriešite a potom nebudeš smutná. Čo znamená že sa nebudeš musieť rezať. Hlavné ale je aby si s tým chcela prestať. Ak budeš mať pevnú vôľu tak to zvládneš. Chápem že to máš v živote ťažké ale ide to aj inak. Držím palce :)
kikaaa
 
Príspevky: 7
Založený: Ne Máj 11, 2014 9:27 pm


Naspäť na Závislosti

cron