zavislost na hypnotikách/zolpidem mylan

zavislost na hypnotikách/zolpidem mylan

Odoslaťod actor13 » Ut Mar 17, 2015 7:54 pm

Dobry den, potreboval by som radu, som zavisly na hypnotikach uz ani neviem ako dlho, ale poslednych 6 mesiacov ich berem skoro kazdy den, moja rodina o tom nevie, predtym som bol niekolko krat hospitalizovany na psychiatrii, epizody tazkej depresia atd. a aj sem tam ten alkohol, naposledy pred dvoma rokmy som sa dotackal s krcami krku a ruk a celeho tela na psychiatriu, lebo ma chytil abstinencny zachvat zo zolpidemu, a pritom mi nechceli verit ze ich dokazem zjest za den 5tbl.
rok som mal prestavku, bolo to asi odznievanie hypnotik, derealizacia, depersonalizacia a spankove paralyzi. Raz v jednej robote, mal som poobednu, rano som si siel predpisat ku doktorke niekolko tabletiek, a v praci som ich potom zjedol zo 25 a to si ani nepamatam co sa stalo, bolo chripkove obdobie a zvalil som ten stav na chripku pred mojim veducim, tak som siel domov. No a teraz ich berem vyse rok a pol cca, zo zaciatku mi ich predpisovala moja psychiatricka, to sa dalo zvladnut, mat jedno balenie na mesiac, cize mne take balenie vydrzalo cca 4 dni, tak si to vypocitajte, ked je v baleni 20tbl. no a teraz si chodim aj ku obvodnej predpisovat a este mam taku rezervu odkial si berem, Chcel by som sa opytat na tu depersonalizaciu a derealizaciu, ci sama odznie ak sa zbavim zavislosti na hypnotikach, na spanie tie tableky vobec nepouzivam, hlavne rano, den je krajsi, potom pred obedom a potom po obede si pospim a zase, a tie prasky som musel mat vsade aj ked som brigadoval, lebo inak by som to nezvladol, vlastne ja nezvladam ani daku pracu, ked nemam zolpidem, nic mi nedava zmysel, nemam chut nic robit, nemam chut komunikovat, nemam chut sa pozdravit susedom, nic,napriklad rad upratujem ked si dam zolpidem, co mam robit? dakujem, Martin
actor13
 
Príspevky: 2
Založený: Ut Mar 17, 2015 7:41 pm

Re: zavislost na hypnotikách/zolpidem mylan

Odoslaťod kasper » Ut Mar 17, 2015 10:56 pm

ako zacinala ta depresia? kedy?
kasper
 
Príspevky: 40
Založený: Ne Feb 23, 2014 11:03 pm

Re: zavislost na hypnotikách/zolpidem mylan

Odoslaťod actor13 » Ne Mar 22, 2015 3:37 pm

zacinala asi pred 6-7 rokmi, nespavostou, nesustredenim, ziadna aktivita, smutok, ziadna radost zo zivota, nechut
actor13
 
Príspevky: 2
Založený: Ut Mar 17, 2015 7:41 pm

Re: zavislost na hypnotikách/zolpidem mylan

Odoslaťod kasper » St Mar 25, 2015 11:46 am

co sa tyka tvojej otzaky v prvom komente ja ti ne to neviem odpovedat....a neviem ci niekto tu z diskutujicich vobec vie....to by si si mal skor nejakeho odbornika spytat...vsak napr toho ku komu chodis si predpisovat....osobne som strasne zvedavy ci sa ti to podari vydrzat aj bez liekov....ja osobne si myslim ze nie....ale ako vravim ja nie som ziadny odbornik
kasper
 
Príspevky: 40
Založený: Ne Feb 23, 2014 11:03 pm


Naspäť na Závislosti

cron