len kamaratka...

len kamaratka...

Odoslaťod Radka » St Apr 27, 2016 2:18 pm

Dobry den.Mam taky problem.Tyka sa sa mojho vztahu s priatelom.sme spolu 9 mesiacov vsetko je da sa povedat v poriadku az na to ze mi vadi ze ma jednu vraj ""len kamaratku"" s ktorou si bol azmoc blizky.ta je vsak nastastie uz vydata za ineho a maaj dieta a ani nebva v nasommeste.pred par mesiacmi bol s nou vonku s cim saspustila seria hadok.vadi mi to azdo takej miery ze pri hadkach som ostala az agrsivna prilis.vadi mi ze znej jecely bezseba,nejedenkrat jej venoval nejakyten status na fb a mnenevie ani len povedat ze ma lubi a to sme spolu uz 9 mesiacov a byvame spolu.ja viem ze moje problemy vychadzaju zpredosleho 6,5 rocneho vztahuplnehoponizovania,psychyckeho a fyzickeho ublizovania a inych dalsich problemov zkade vzrastla aj moja nedovera voci ludom.a pri vete"" to je lenkamaratka "" mi otvara nozik vo vrecku lebo ajbyvaly tvrdil ze jeto len kamoska a nakoniec somsa s tou dotycnou o tom osobne porozprava a povedala mi akovyzeralo to ich""kamaratstvo"" .
Potrebujem pomoct lebo nechcemo svojho priatela prist.je jedine co mam.inak mamlen moju pracu kde som nonstop akadejake dlzoby a asmestarosti.navstevujem aj psychiatricku ale ta mi dala tak len antidepresiva a s psycologickou som raz za dva mesiace.....
Neviem co robit aby somvysla z tohto zacarovaneho kruhu a zacala sa uz aj konecne usmievat a uzivat si zivota ako normalny clovek.
Dakujem za odpoved.
Radka
 
Príspevky: 1
Založený: St Apr 27, 2016 1:57 pm

Naspäť na Žiarlivosť

cron