Neverím mužom!

Neverím mužom!

Odoslaťod lenus215 » Po Dec 09, 2013 10:06 pm

Dobrý deň. Mám 21 rokov, zatiaľ som nemala nejaký važny vzťah, lebo som vždy utekala a cítila sa ako iný človek, ktorý stratil slobodu. Vždy som tie vztahy končila, alebo robila aby to moji partneri ukončili so mnou. Takže nič mi nevydržalo nikdy dlhšie. Dokázala som sa naštvať za každu somarinu, aj ked pri tom ma to vôbec netrápilo, len som ako keby testovala či sú schopní znašať moje nálady alebo ma pošlu do zadku. Teraz som si zase niekoho našla,! S tým že sme od seba, on žije v zahraničí, a ja musím byť tu kvôli škole. Zase sa mi začína vynárať že to nemá zmysel, a že ten človek ma možno podvádza, a možno tam ma nejaku inú. Ja proste neverím mužom. Vkuse ho podpichujem či ma nepodvádza pri tom aj viem že nie. No stalo sa to, že ja som ho podviedla. Ked to urobím ja necítim žiadne vyčitky, nič ! Ale keby to urobil môj partner, strašne by ma to bolelo. Normálne sa mi o tom aj sníva Sú to len moje výčitky svedomia alebo čo to je ? Tak veľmi sa chcem zmeniť, chcem prestať byť drzá, podozrievavá a žiarlivá ale akokoľvek sa snažím nejde to ! Už asi rok a pol chodiím aj k psychologičke, ale tam sme preberal skôr iné veci ako moje vzťahy, kedže ja im nepripisujem nikdy nejaký význam. Asi som hlúpa, ale verím pre mňa existuje len jeden. A to ostatné to je len zábava ??? Dajte mi prosím nejak radu ako sa vymotať z tohto začarovaného kruhu, a ako začať veriť partnerovi, pri tom nemám ani najmenší dôvod na neho žiarliť. Dakujem.
lenus215
 
Príspevky: 1
Založený: Po Dec 09, 2013 9:57 pm

Re: Neverím mužom!

Odoslaťod freedom » Pi Dec 20, 2013 9:57 am

Možno nebude veľmi zrozumiteľné čo napíšem, lebo sa ponáhľam a zvyknem hovoriť jedno cez druhé. Prepáč ;)
Tak, že ty nemáš výčitky ak podvedieš, je zrejme preto, že máš pocit, že muži si to "zaslúžia" a im to aj tak neublíži.
A s psychologičkou sa zameraj na svoje sebavedomie, lebo jeden z hlavných dôvodov žiarlivosti je pocit menejcennosti, a teda ani neveríš, že by si hodná toho, a dosť dobrá, aby ti bol niekto verný.
Máš v sebe nespokojnosť, nevyriešené problémy a zranenia, hnev, pocit, že život je nefér... Potrebuješ nájsť mier s minulosťou a sama so sebou. Začať sa mať skutočne rada. Stojíš za to, ver mi :)
Ďalej máš problém s mužmi. Ak vieš po anglicky veľmi ti odporúčam knihu Queen´s code od Alison Armstrong. 1,5 kapitoly sa dajú prečítať aj zadara na amazone. Mne veľmi veľmi veľmi pomohla s mojím pohľadom na mužov. Tiež som im neverila. Tá kniha fakt stojí za to. Prečítala som množstvo kníh, ale táto je proste zázrak :) Pomohla mi pochopiť veľa vecí.
A ja osobne si nemyslím, že je dobré mať vzťahy len pre zábavu. Podľa mňa to skôr či neskôr prinesie problémy a zranenia a len si tým človek skomplikuje život.
Tak neviem či som ti pomohla. Ak máš nejakú otázku tak sa kľudne ešte pýtaj...
freedom
 
Príspevky: 2
Založený: Pi Dec 20, 2013 9:45 am


Naspäť na Žiarlivosť

cron