(Ne)opodstatnená žiarlivosť, depresie..

Re: (Ne)opodstatnená žiarlivosť, depresie..

Odoslaťod SaSha224 » Ne Aug 21, 2011 12:25 am

ked čítam tieto príspevky uvedomujem si,že žiarlivosť je naozaj ochorenie mysle a priznám sa tiež som žiarlivá,teraz som v USA s priatelom a moja žiarlivosť dospela do takého bodu,že môj priatel mi raz rano dal ultimatum,že sa do večera kym príde z prace pobalím a vezie ma na letisko,viac ho nezaujíma.Cely den som si nechcela pripustiť žeby to naozaj urobil,myslela som,že mu to v praci vyprší z hlavy čo sa nestalo.Ked sa vratil pytal sa ma či som zbalená,a ja som cítila že to myslí vážne.Opantal ma strach :o ,bola som bez penazí,letenky....nepomohol ani plač,že ako mam ísť preč z USA bez prostriedkov a letenky,tvrdo odpovedal,že jeho to nezaujíma.Do poslednej chvíle som dúfala že sa zlutuje.NESTALO SA!a ja som musela sadnuť do auta a ísť do neznáma.Celú cestu som prosila v duchu BOHA aby si to rozmyslel,asi po hodine cesty zastavil auto pred emigračným úradom s tým,že oni mi pomôžu dostať sa na lietadlo.Našťastie Vyššia Moc zasiahla,a on sa zlutoval,priznala som si tam rovno pred ním,že som chorá a mám problém so žiarlivosťou,ale že o tom viem a chcem sa liečiť,taktiež som mu slúbila tam pred tým letiskom,že ak sa to ešte raz zopakuje sama odídem :oops: Vtedy dostala moja žiarlivosť takú príučku,že len pomyslenie na ten strach mi nedovolí opakovať žiarlivostné scény :lol: aj ked sa priznám ešte stále som sa tej potvory úplne nezbavila,ale ked ma pochytí riešim ju vo svojej hlave a snažím sa nerobiť scény aj ked scéna je na spadnutie rýchlo ju "zapijem"spomienkou na cestu na letisko :lol: Rozhodla som sa svoju žiarlivosť odovzdať Bohu,lebo to ochorenie je silnejšie ako človek.
SaSha224
 
Príspevky: 2
Založený: Ne Aug 21, 2011 12:00 am

Re: (Ne)opodstatnená žiarlivosť, depresie..

Odoslaťod Anonymne » Ut Okt 04, 2011 7:50 pm

Ahojte, precitala som si par poslednych prispevkoch a chcela by som napisat tiez.Ja mam tiez problem, ale presne opacny.
Momentalne prezivam s frajerom tiez dost zle obdobie, ale nie koli mojmu ale jeho nizkemu sebavedomiu a asi aj ziarlivosti.
V poslednej dobe su to caste otazky na moju mimulost, o tom, aky bol ten a tan frajer, otazky typu preco so mnou vlastne chodis a povedz mi 3 veci v com som lepsi ako ostatni ( okrem toho, ze som dobry, starostlivy a rod. typ )....
Ide ma porazit...Ked mu neodpoviem, lebo mu nechcem odpovedat na kazducku vec zo svojej minulosti, lebo sa mu stazim vysvetlit, ze nie je to pre neho dobre rozoberat dookola tieto veci, tak ma obvini, ze je to preco, lebo asi mu nieco naschval tajim a nechcem povedat. Nas vztah sa vyvinul z kamaratstva, a nemalo to taky priebeh, ze ma niekto v bare, na ulici zrazu oslni, par rande, motyle v bruchu atd. Ked sa nieco medzi nami konecne stalo..( lebo to uz bolo na spadnutie ) tak som si nebola ista tym, ci naozaj chcem vztah atd...ale nakoniec som si hovorila,ze to skusim a uvidim. Takze momentalne sme spolu tristvrte roka a posledne 3 - 4 mesiace som ho zacala neskutocne strasne lubit. Ked sme sami, tak je to to najkrajsie co moze byt. Pozerame filmy, vymyslame si program, chodime na vylety , no idylka.A potom zrazu pride na nejaku akciu z roboty, ist von s kolegami, pripadne podobne, a uz zacinam citit tu neistotu v nom. Pipne mi sms, a on hned kto pise...,a ja uz normalne zo strachom si hovorim, pre boha, len nech to nie je daky kamarat, lebo to bude zase pokazeny vecer. Snazim sa mu vysvetlit proste, ze aj ked som z neho nebolo hotova na zaciatku, tak to neznamena, ze raz podlahnem tomu pocitu zalubenia sa a podvediem ho. Nechcem nikoho ineho, chcem len raz za cas mat trochu slobody, trosku casu travit aj bez seba, aby sme sa na seba tesili.
Prosim Vas skuste mi napisat, co by mohlo pomoct aby som mu sebavedomie zvysila, a nie ho potapala este hlbsie.
Vycita mi, ze v spolocnosti sa mu nevenujem...ze aj na hodinu odidem sa s niekym rozpravat, ze zo mna necitit to, ze ked on so mnou pride do spolocnosti, ze nie som pysna, ze prave on je moj Frajer. ( Suvisi to s vyskou aj, je vysoky ako ja a ja som vzdy mala vyssich frajerov a ziadanych a je pravda, ze som mala trosku slabost pre vyssich, lebo som pomerne vysoka ).Ale je mi to uz jedno, vsetko co chcem, je mat sebavedomeho chlapa pri sebe, ktory sa ma rad, vie mi povedat...cccc nebavis sa so mnou v spolocnosti, ved ja si tiez mozem ist pokecat tuto s dievcatami.:)...proste vztah so zdravou ziarlivostou, ale napriek tomu plny lasky a dovery.
Anonymne
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Okt 04, 2011 7:21 pm

Predchádzajúca

Naspäť na Žiarlivosť

cron