Ciele a šťastie.

Ciele a šťastie.

Odoslaťod Nika93142 » Št Jan 03, 2013 11:45 pm

Bojím sa, že keď urobím v živote nejaký krok vpred, spadnem na úplny začiatok... Za každým sa sama seba pýtam "bolo to správne rozhodnutie? " Vela ludi mi vravi aby som sa nepozerala na buducnost, aby zom zila pre pritomnost.. No mne ta prosta veta plna elanu a povzbudenia nedava zmysel... Predsa musim sa pozerat na buducnost,ako budem zit..Co chcem v zivoote dosiahnut.. Casto krat sa my v hlave premietaju dve otazky : co je vlastne v zivote dolezite ?? Ako byt stastny? No na tieto jednoduche otazky mi nikto zodpovedat nedokaze. Hoc pre kazdeho cloveka slovo "stastie" znamena nieco ine.. Clovek ma v zivote tak strasne vela moznosti ze ani nevie ktoru si ma.vybrat. Vzdy som zavidela ludom ktory mali od malicka nejaky ciel a tvrdo si za nim isli... Tomu hovorim stastny clovek. No ja bohuzial jasne ciele nemam.. Kazdu chvilu menim svoje rozhodnutie na moje buduce "vysnivane" povolanie a pri kazdom dufam ze to je to co by som chcela robit! ze to je to co by som chcela v zivote dosiahnut! Som strasne zmetena neviem ako mam dalej pokracovat.. Neviem co mam dalej robit. Prosim poradte mi.
Nika93142
 
Príspevky: 1
Založený: Št Jan 03, 2013 11:29 pm

Re: Ciele a šťastie.

Odoslaťod jakub34 » So Jan 05, 2013 9:25 pm

V prvom rade by som ti povedal že TVOJA BUDÚCNOSŤ ZÁVISÍ OD PRÍTOMNOSTI, to čo robíš práve tu a teraz vytvára tvoju budúcnosť.Ľudia čo ti radili aby si začala žiť v prítomnosti mali pravdu ale treba si uvedomiť že to nieje zo dňa na deň. Je to o sile zvyku. Tvoja myseľ je zvyknutá myslieť na budúcnosť preto bude nejaký ten piatok trvať aby si zvykla žiť v prítomnosti. Odporúčil by som ti knihu Sila prítomného okamihu od Eckharta Tolleho a aplikovať ju do denného života.
jakub34
 
Príspevky: 2
Založený: So Jan 05, 2013 6:03 pm


Naspäť na Zmätok a bezradnosť

cron