Neviem, čo so sebou

Neviem, čo so sebou

Odoslaťod Trancetta » Ut Okt 06, 2015 7:56 pm

Ahojte, potrebujem sa len niekam vykecat a budem rada ak mi napisete svoj nazor. Posledny rok, mozno dva mam strasny pocit zo seba, mam pocit ze nie som normalna. Som dva roky po maturite medzi terajsou vysokou a ukoncenim strednej som bola v zahranici a taktiez na jednej vysokej skole, na ktore som zlyhala... Nebavila ma, nebolo to pre mna, nevydrzala som psychicky... Teraz som na druhej, vybrala som nieco co som vzdy milovala ale mam pocit ze sa uz nedokazem vratit k uceniu. Mam nejake ambicie a ciele ale nedokazem ich zrealizovat....nedokazem si ist za svojim, som prilis slaba... Neviem ako dopadnem tento rok, no ak opat zlyham odidem prec..., ale nechcem, bojim sa ze zase sklamem moju rodinu okolie ale hlavne seba. Neviem ci mam dost sil to zvladnut,viem ze nie som hlupa,nie je to o tom....len o tom, ze sa uz nedokazem zatat a ist si za svojim. To by vsak bol len jeden problem. Mojim dalsim je ze som uplne prazdna, akoby som uz vobec nemala city. Mala som priatela ale pochopila som ze to so mnou nikdy nemyslel naozaj vazne aj ked sa tak tvaril, pred nim bol tiez niekto kto ma uplne sklamal... a odvtedy uz nedokazem verit nikomu, nemam chut s niekym chodit vonku lebo si myslim ze si kazdy zo mna iba striela, jeden chalan mi uz slho vypisuje a vola ma v kuse vonku (cudujem sa, ze ho to este bavi) ale ja proste nechcem... Neviem to celkom vysvetlit preco, no na druhej strane tuzim ppo laske, aby ma mal niekto konecne naozaj rad a ja jeho...aby som konecne zazila nieco obojstranne. Nie som uz ziadna pubertiacka ak by si niekto myslel... Chalani maju o mna zaujem, nie ej to o tom, ze by ma nikto nechcel... No bojim sa, ze teraz ked zahodim svoju sancu, nova uz nepride... Lenze z mojej strany to nikdy neiskrilo, on si ma asi nejako zidealizoval, no ja sa neviem prinutit mat neikoho rada...ja netuzim po jeho spolocnosti aj ked viem ako to boli, ked sa o niekoho snazite a ten druhy vas ma uplne v pazi... ale nechcem nikomu ublizovat a davat falosne nadeje.... Mozno zostanem uplne sama... Som fakt cudak a neviem co so sebou...
Trancetta
 
Príspevky: 8
Založený: Ut Nov 04, 2014 5:37 pm

Re: Neviem, čo so sebou

Odoslaťod thomas » Št Okt 22, 2015 11:29 am

Ahoj
nie som odborník
nie si jediný človek pre ktorého je vš nezvládnuteľná. môžeš si robiť čo chceš aj sa vrátiť do zahraničia. mysli pozitívne si mladá a máš otvorené okno života dokorán... ;)
thomas
 
Príspevky: 6
Založený: Ut Jan 07, 2014 6:53 pm


Naspäť na Zmätok a bezradnosť

cron