Sen

Sen

Odoslaťod Zena » Ne Sep 02, 2012 2:08 pm

Dobry den. Kedze sa momentalne nemam s kym o tom poradit, rozhodla som sa pre tuto variantu. Najprv v skratke opisem svoju osobu. Myslim, ze mam strach z emocionalnej blizkosti, som opatrna a predsa netuzim byt sama. Vyhladavam si takych partnerov, ku ktorym mozem mat urcity odstup a "vztah" trva max. mesiac.. ked zistim, ze druha strana uz nieco citi- vtedy cuvnem. Raz vsak laska stretla aj mna. Aj tak som mala urcity odstup a osobne sme sa stretli az o pol roka po virtualnych konverzaciach.. Hlavnym dovodom toho, ze som sa aj ja zalubila , bolo to, ze mal vysoku intelektovu uroven- a pritom bol ako kazdy iny. Nedopadlo to dobre - ja som bola az prislis zalubena (platonicky) a teraz to vycitil on- tak cuvol. Kedze som si o nom vytvorila urcitu iluziu, vzhladom na to, ze som ho dobre nepoznala (zdal sa mi dokonaly), nemohla som sa jej zbavit. Bude to uz treti rok, co sa presviedcam ze som vyrovnany clovek (pritom sa vobec nestretavame) a ze to mam za sebou, ale dnes sa mi snival sen. Objavil sa tam samozrejme on, opustil priatelku a rozpravali sme sa, cele dni. Neviem ako si to mam vysvetlovat. Dokonca uz pocas sna, som sa snazila zistit, preco do frasa sa mi to sniva ! Ci sa chcem presvedcit o tom, ze nie je taky dokonaly aspon v snoch, alebo je to len deficit lasky v mojom zivote a tak si ju privolavam aspon takto. Od kedy som ho spoznala, v nadvazovani kontaktov je to este horsie. Ako by som si nevedela vybrat a cakala na podobneho cloveka. Za tu dobu som spoznala uzasnych ludi, a vela ludom som zlomila srdce, pretoze chcem len kamaratov. Mam este len 20r., ale uz teraz ma trapi ze sa vyrazne lisim od inych ludi, kt. nemaju problem chodit s niekym sympatickym, aj ked vobec nie su taki zalubeni. Alebo vobec to, ze som stale sama aj ked som vraj pekne a rozumne dievca. Vacsinou si ludia pytaju radu odo mna, ale sebe nejako pomoct neviem. Ak by mi na to vedel niekto odpovedat, bola by som mu vdacna.
Zena
 
Príspevky: 2
Založený: Ne Sep 02, 2012 1:27 pm

Re: Sen

Odoslaťod Zena » Ne Sep 02, 2012 2:13 pm

Zabudla som dodat : nevylucujem to, ze ak by som ho spoznala trosku blizsie, tak by som taktiez cuvla.. mozno ma pritahovala len ta nevedomost, tajomnost a hlavne ODSTUP...... a mozno aj nie
Zena
 
Príspevky: 2
Založený: Ne Sep 02, 2012 1:27 pm


Naspäť na Zmätok a bezradnosť

cron