vdova rok po

vdova rok po

Odoslaťod Anna Melušová » St Dec 05, 2012 2:38 pm

ahojte - po nie velmi šťastnom spolužití, môj manžel ochorel a zomrel na rakovinu, ja sama som v roku pred jeho smrťou prekonala infarkt, trochu mám poškodenú pravú stranu, ale žijem. všetko sa v mojom živote zmenilo.Prišla som o cestovanie na chalupu, kam sme chodili skoro 30 rokov, všetko dostali jeho deti z prvého manželstva. akoby som stratila pôvodnú náplň života a novú nemám
môj problém je taký smiešny - neviem sa dlhšie sústrediť na konkrétnu prácu v domácnosti. Nevládzem ožehliť várku bielizne v jednom kuse. Ožehlím tri utierky, odídem, posedím v obývačke, zjem pol chlebíka, chodím hore-dole, k žehleniu sa už nevrátim. Nevládzem umývať riady, dlážku, povysávať, len tak posedávam, stratila som schopnosť čítať, kedysi som prečítala 5-6 kníh za TýžDEŇ , teraz horko ťažko 1 mesačne, vo štvrtok magazín Plus 7 dní a to je všetko, ešte azda na pokračovanie maily v práci.Rada by som znovu pracovala v kuse ako ostatní, takto vyzerám ako lenivec, dosť skoro večer zaspávam, ale ved nemám byť z čoho unavená..ak je to fyzické, stačilo by mi užívať B-komplex ? niekedy mi pomôže spomalenie cez Lexaurin, ale potom ešte rýchlejšie večer zaspávam, som celkove vykoľajená, akoby stratená, hoci ešte 2 roky budem chodiť do práce . pôjdem teda do predčasného dôchodku, pracujem ako pomocná sila v knižnici- možno by som nemusela stráviť koniec života sedením a pozeraním do steny, všetko ma unavuje..niečo odpíšte, azda ma to niekam posunie, ďakujem A/M
Anna Melušová
 
Príspevky: 2
Založený: St Dec 05, 2012 2:19 pm

Naspäť na Zmätok a bezradnosť

cron