zmätok v duši

zmätok v duši

Odoslaťod Klára » Pi Okt 30, 2009 8:38 am

Dobrý deň! Neviem či mi pomôže Vaša rada, ale bola by som rada, keby áno. Mám 24 rokov a 2 roky som v kontakte so ženatým mužom a veľmi ma to trápi, pretože mi to ubližuje. Zo začiatku nášho vzťahu bolo všetko super ale teraz chcem s tým prestať a neviem urobiť stop. Bolo by to ľahké keby som ho nevidela každý den, pretože býva so svojou rodinou hned pri mojom dome. Vinila som za všetko čo sa deje v mojom živote jeho ale myslím že je to moja chyba. Už sa nemôžem pozrieť do zrkadla na seba, lebo cítim k sebe odpor, nenávisť za to čo sa stalo so mnou. Urobil zo mňa trosku, lebo začal to on, lebo si zistil na mna telefonne číslo, obkecal ma peknými rečičkami a teraz som úplne na dne.
Prosím Vás poradte mi, už som začala rozmýšľať aj o samovražde, aby som nevidela samu seba aká som hlupa.
Klára
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Okt 30, 2009 8:29 am

Re: zmätok v duši

Odoslaťod Needtobesaved » Po Okt 25, 2010 10:33 am

Ako je Ti teraz?
Needtobesaved
 
Príspevky: 2
Založený: Po Okt 25, 2010 10:07 am

Re: zmätok v duši

Odoslaťod Adamsaskovic » So Feb 11, 2012 12:16 am

Neviem či som tu spraavne...ale zmatok v duši sa mi tak najviac s totožnil stym čo preživam...sam neviem čo to je...niekedy mam take pocity že som štastny nič mi nechyba a ochviilu na to mam pocit že som uplne nikto...možno je to smiešne..možno to zažiiva každy človek každy den ale...Ja som predtymto nikdy nič take nezažiival...nikdy som sa takto nezamyšlal nad svojim životom...možno to je len neake obdobie alebo čo...fakt neviem...možno ani radu nepotrebujem ale...chcem neaku :D dakujem :)
Adamsaskovic
 
Príspevky: 1
Založený: So Feb 11, 2012 12:09 am


Naspäť na Zmätok a bezradnosť

cron