rozvod,partner,lajdactvo synov

rozvod,partner,lajdactvo synov

Odoslaťod zorinko » Ne Feb 05, 2012 9:54 am

mam 46rokov,po14 rokoch manželstva som sa rozviedla s otcom mojich 3detí,nakolko naš vzťah bol z jeho strany vypočitavosť,chlad voči mne a podobne i kdeťom.v tom čase som si našla priatela,s ktorým žijem dodnes.-7rokov.musela som vyplatiť ex manžela,takže som predala byt v meste a odsťahovala sa s rodinou 5O km dalej na dedinu!a tu začali naše problémy!priatel je velmi zručny človek ,začali sme prerábať domček.vela pobí sám,je citlivý človek ale často sa pozera po pohárikoch a má problém!skúšali sme to aj ambul liečbou,chvílu bolo dobre ale teraz sa pravidelne stiedajú fázy pitia a abstinencie!a riešim neustale problémy s mojimi teraz už22 a 18 ročnými synmi!ten starší nemá výdrž v práci,max3mesiace,potom je takú dobu aj doma,peniaze pýta odo mna ked pomina svoje!a mladší,ten už 4.rok chodí do tej istej školy ale je iba druhak!jednoducho vela blicuje!keby som sa tam nechodila aspon raz za1-2mesice informovať,asi by ho už vyhodili!obidvaja si tiež občas vypijú,robia si v dome párty!ja totiž robím v Rakúsku opatrov.,striedame sa po týždni!viem,že aj moja práca ma svoj pdiel na tomto probléme,robím to už 11 rokov,ale sú mesiace ked sme iba my dve s najstaršou dcérou živtelkami rdiny!a tu je kamen úrazu---môj priatel je murár,ked nepije,usilovne pracuje pomaha doma,v záhrade!ale ked pije ,vždy príde o prácu a žije z čoho?!a opakuje sa to v kvartálnych obdobiach!deti to vidia a vyčítajú mi,že mu stále odpúšťam!a kedže som slabá v dôslednostiach voči druhým,neviem si poradiť s večnými žúrkami mojich synov,pokaždé,ked prídem z práce ,nájdem doma niečo poškodené,či hodené vajcaia o stenu,či dieru v dverách,rozbité pohare atd!viem,že ked som doma, synovia sú celkom ok,pomôžu mi,nie sú voči mne arogantní,tolerujúaj môjho priatela,ked abstinuje(on totiž väčšínou ked pije odide ku kamaratovi,a ked ma dost sa vráti ,ja ho vyhrešim a pokračujeme v splácaní dlhov,lebo my dve s dcerou neutiahneme 5člennú domácnosť!).priatel zas argumentuje tým,že pokial budú decká ničiť,čo sme my vybudovali,nemieni tu už nič robiť,lebo aj tak mu tu nič nepatrí!ale 7rokov tu s nami býva a ja som už po predošlej skúsenosti opatrna!a vyhovárajú sa jeden na druheho,druhý na tretieho a stále dookola!nedajú si vysvetliť,že musíme všetci pristupovať zodpovedne k práci ,voči sebe samému ,pravidelne prispievať na chod domácnosti!vinia za všetko mna-že som im zničila život!a ja som už vééélmi unavená,stale to riešiť!trpím nespavosťou,beriem lieky na spanie atd! tak prosím,skúste mi poradit!
zorinko
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Feb 05, 2012 8:18 am

Naspäť na Adolescenti

cron