Stretávam sa s mužom

Stretávam sa s mužom

Odoslaťod frut1 » Ut Dec 27, 2011 2:25 pm

Dobrý deň. Mám 14 rokov a som chlapec. Bisexuál. Stretávam sa s 28ročným mužom. Mám pocit, že robim niečo nesprávne :roll: ale chcem sa s ním stretávať. Mám pocit že náš vzťah je chorý a nesprávny :( . Keby sa to dozvedeli rodičia tak ma asi vydedia :(
frut1
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Dec 27, 2011 2:22 pm

Re: Stretávam sa s mužom

Odoslaťod Radka Štrbová » St Aug 20, 2014 11:09 pm

Dobrý deň,

píšete, že máte pocit, že vzťah, ktorý máte sa Vám javí ako chorý a nesprávny. Skúste si odpovedať na to, kvôli čomu sa Vám taký zdá. Kvôli tomu, že rodičia by Vás v tomto vzťahu nepodporili? Kvôli tomu, čo s priateľom prežívate alebo pre sexuálnu orientáciu? Otázok môže byť veľa, skúste si ju položiť a hľadať vlastnú odpoveď. Niekedy nás však intuícia môže pred niečím varovať, preto sa skúste zamyslieť nad tým, čo vo Vás tieto pocity vyvoláva.
Obdobie dospievania je samo o sebe veľmi náročné, o to viac, keď prežívate niečo, čo sa v nejakej miere líši od toto, čo od Vás okolie očakáva. Utriediť si myšlienky a uľahčiť tento proces by Vám mohol pomôcť psychológ, ktorého môžete navštíviť v Centre pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie vo Vašom meste alebo môžete vyhľadať nejakého súkromného psychológa, ktorému by bolo potrebné zaplatiť, čo by ste v tomto prípade museli nejakým spôsobom vyriešiť s rodičmi. Využiť môžete prípadne školského psychológa pokiaľ máte v škole takúto možnosť a poradiť sa sním ako ďalej.
Pomôcť by Vám mohlo tiež vyrozprávať sa s nejakou blízkou osobou, ktorej dôverujte, u ktorej by ste mohli nájsť podporu, aby ste s ňou tieto záležitosti mohli prekonzultovať a neboli ste v tom sám.

Prajem Vám veľa síl a všetko dobré.

S pozdravom,

Radka
Radka Štrbová
 
Príspevky: 20
Založený: So Feb 23, 2013 9:38 pm


Naspäť na Adolescenti

cron