mam bulimiu

mam bulimiu

Odoslaťod mirulienka » Pi Sep 25, 2009 9:17 pm

Pekne Vas zdravim,volam sa mirka a som zo ziliny.Bulimiu mam uz teraz tri roky.Teraz som mala 20rokov.Meriam 155cm,a vazim 42kg.Teraz je to celkom v pohode,co by som bola radsej,keby som mala menej.pred rokom a pol som sa vyhladovala na 35kg,vtedy mi lekari davali týžden života.Mam jedneho brata-to je moje dvojca,je o 15min starsi :,ale je vysoký dva metre a je z neho mohutný chalan.Je dost agresivný a výbusný.Moja maminka robi kucharkou na strednej skole.Je tam jedine hlavna kucharka,ostatne su len pomocne sily,a mam tam zle podmienky.Moj oco pred 2rokmi umrel vo vezeni na zlyhanie pecene,bol silný alkoholik.Ale toto bol moj nevlastný otec.Chodieval domov velmi opitý,bijaval nas,a ja som radsej chodila vonku sama po nociach.len aby som nesla domov.Nakoniec ho zobrali policajti,a ja som musela proti nemu vypovedat,ze nas týral.Dali ho do vezenia a tam umrel.Velakrat si beriem za vinu,ze keby som nevypovedala,tak nemusel ist do vezenia.Moj vlastný otec ma inde svoju rodinu,a o nas sa nezaujima.Najskor som mala anorexiu,ale preslo to do bulimie.Ja tuto chorobu oznacujem ako peklo na zemi.kto to neprezil,tak nevie.Clovek chce skoncit,ale bulimia je silnejsia.Niekedy mavam depresivne stavy,melancholicke,smutne...Su chvile a aj teraz ich prezivam-ako myslienky na samovrazdu.Uz to niekedy bolo velmi tazke.Som silna krestanka,ale niekedy ma moje stavy presvedcuju,ze neverim.Od 3rokov som chora na oblicky.Uz ako malicka som bola stale v nemocnici,a hlavne v Bratislava.Este aj teraz chodievam.Naposledy som tam bola 3mesiace.Niekedy doma sa stane,ze mam silne krce,ktore mi vykrutia cele telo,ruky aj nohy.Tak sa vzdy zavola zachranka.este je toho vela,ale myslim,ze k bulimii je to aspon taký základ.
Za odpisanie a podporu Vám vopred Dakujem
mirka :P
mirulienka
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Sep 25, 2009 8:57 pm

Re: mam bulimiu

Odoslaťod Maňa » Št Mar 29, 2012 3:07 pm

podla toho čo pišeš je to dost vážne ale aj život maš ťažký ja mam uplne iný ja som mala 12 rokov a chcela som schudnut hladovala som 3 mesiace som jedla len 1 rožok za deň a schudla som 25kg a teras som nabrala 2-krat viac a je to hrozné maš v tom smolu ale moc som v tom nepochopila čo chces skus sa stravovat zdravo :) potom odpis ako to ide
Maňa
 
Príspevky: 1
Založený: Št Mar 29, 2012 3:00 pm

Ďalšia

Naspäť na Anorexia a bulímia