bezradnost

bezradnost

Odoslaťod anonymka007 » Št Máj 29, 2014 9:57 pm

Zdravim všetkých tohto fóra. Som tu nova a rozhodla som sa požiadat o radu lebo uz vážne nevládzem!!! Vlastne neviem ani kde mam začat je toho tak veľa ....môj životný omyl sa stal ked som mala 15 a stretla toho nesprávneho chlapca...náš vzťah trval takmer 5rokov s prestávkami boli to tie najhoršie roky môjho života najskôr to začalo hádkami neskôr sa do toho zapojili drogy a bitky ..bola som totálna troska bez trošku sebaucty a sebavedomia spadla som na totálne dno... :( ale našťastie som sa spamatala a nechala ho!! Ďalší môj vzťah bol totálna fraška bola som s ním 2roky žili sme spolu ale stále to nebolo ono...rozišli sme sa a konečne som stretla chlapa môjho života s ktorým som doteraz mame spolu dcerku ktorú milujem , milujem ich oboch najviac na svete ...noo myslela som že som už v pohode že moje depresie skončili ale bol to omyl...moja rodina mi stále niečo vyčíta citim sa odvrhnuta aj napriek tomu že sa takmer nevidame (žijem dlhodobo v zahranici) aj napriek tomu som pre nich vzdy zla nech spravim čokolvek som zla ...uz vázne nevladzem ...nikdy som vo svojej rodine nenasla podporu ani uznanie za nic!! prave naopak stale ma zhadzovali a hanbili sa za mna aj ked som im stale pomáhala a dávala im vsetko co som im na ociach videla...neviem ci je to depresia ale mam pocit ze sa potrebujem vyrozprávať niekomu nezainteresovanému aby vyjadril svoj názor na moju situáciu... :( budem vdacna za kazdu radu
anonymka007
 
Príspevky: 1
Založený: Št Máj 29, 2014 9:46 pm

Naspäť na Depresia a smútok