Bezvýchodiskový stav

Bezvýchodiskový stav

Odoslaťod Naray » Pi Jún 21, 2013 3:41 am

Zdravím,

všetko sa to začalo keď som skončil strednú školu, dva roky dozadu. Zamestnal som sa, mal som priateľku (vtedy 2roky), auto, priateľov. Časom som si začal uvedomovať svoje kvality a dostal som oveľa lepšiu pozíciu v inej firme, bol som projektový manažér pre jednu z najväčších dodávateľov elektroinštalácii pre automobilky na svete, môj mesačný plat preshoval ten priemerný niekoľkonásobne, mal som luxusné firemné auto. Začal som žiť život po ktorom som vždy túžil, cestoval som, kúpil si svoje vlastné luxusné auto (leasing), míňal peniaze na zbytočnosti, prestal som sa venovať priateľke. Presne rok dozadu ma podviedla a vtedy to začalo. Ženy som striedal častejšie ako spodné prádlo, začal som piť ako dúha, marihuana a extáza mi tiež neboli cudzie. Najväčší zlom však nastal keď som prišiel o prácu, nikto nechce manažéra z ktorého ešte na druhý deň razí alkohol a vyzerá ako keby pred hodinou prišiel z žúrky. Peniaze v rezerve sa rýchlo míňali, navyše som požičal auto známemu ktorý havaroval a spôsobil totálnu škodu. Poisťovňa odmietla vyplatiť poistku nakoľko bol vodič pod vplyvom alkoholu, leasingovka začala sumu vymáhať odomňa a tak som sa dostal do exekúcie. Súd mi uznal právo na odškodnenie vo výške 7800€, ktorú mi je povinný vyplatiť vyššie spomínaný známy. Ten však ušiel do Anglicka a tak som v exekúcii, bez peňazí, bez práce, bez priateľky, kamaráti sa mi takisto otočili chrbátom keď zbadali čo je zo mňa. Neviem čo ďalej, moje dlhy sú takmer vo výške 10 000€. Matka mi pomôcť nemôže nakoľko má zdravotné problémy, otec s nami nežije už 15 rokov a inú rodinu nemám. Neviem ako ďalej. Keď mám slabšie chvíľky premýšľam nad tým ako získať nelegálne tieto peniaze, nad samovraždou som nepremýšľal, na to nemám odvahu a nič by to neriešilo. Chcem začať odznova a pohnúť sa hore, ale nedokážem to, som v štádiu kedy sa len ľutujem a čakám že peniaze spadnú z neba. Ako ďalej?

Vopred všetkým ďakujem za reakcie.
Naray
 
Príspevky: 2
Založený: Pi Jún 21, 2013 1:34 am

Re: Bezvýchodiskový stav

Odoslaťod psychicky na dne... » Pi Jún 21, 2013 2:38 pm

ahoj som na tom podobne....s tým že ja som rozvedená s dvoma deťmi na krku a 42 000 eur hypotékou lebo som vyplácala exmanžela,pokiaľ bola dobre platená práca bola som macherka že všetko zvládnem,v novembri som prišla o dobre platenú prácu odvtedy sa trápim za polovičné prachy a robím raz toľko. Mám priteľa s ktorým, sa 3 x týždenne pohádam a vo vlastnom byte spím na gauči.....alebo nespím vôbec,pijem ako dúha neviem sa už pol roka vyhrabať z dna .....
psychicky na dne...
 
Príspevky: 2
Založený: Pi Jún 21, 2013 2:28 pm

Re: Bezvýchodiskový stav

Odoslaťod psychicky na dne... » Pi Jún 21, 2013 2:45 pm

mám 35 rokov ale môj životný príbeh by sa nezmestil na žiadnu web stránku ..................
psychicky na dne...
 
Príspevky: 2
Založený: Pi Jún 21, 2013 2:28 pm


Naspäť na Depresia a smútok