Bolestivá láska

Bolestivá láska

Odoslaťod Papi654 » Ut Júl 09, 2013 7:01 pm

Dobrý deň. Už je tomu asi 2 týždne. Jedno dievča mi dalo pusu, hovorila mi že ma lubi atd. Pri tom som sa do nej zalubil. Ale zistil som že sa somnou iba hrala. Lebo moja kamoška jej to povedala a spytala sa jej že či by somnou chodila. Ale ona povedala nie.. Chcel som jej to povedat sam.. Je možne že keby som jej to povedal ja sam tak by na to inak zareagovala?? Možno sa len nechcela priznať? Mám pocit že na 50% to pokazila moja kamoška. A ked teda povedalo to dievča nie, tak som sa citil trapne a napisal som jej že to nieje pravda.. Teraz to strašne lutujem a neviem či sa mam vzdať alebo dať tomu ešte nejaku šancu?? Strašne ma to trápi a bolí ma to :( Prosim, poraďte mi. Je to pre mna velmi dôležite.
Papi654
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Júl 09, 2013 6:49 pm

Re: Bolestivá láska

Odoslaťod Iveta Davidikova » Ut Júl 30, 2013 1:56 pm

Ahoj,
hovoris, ze mozno sa len nechcela priznat...ale priznat k comu? K tomu ze ta lubi? Nepovedala ti to uz nahodou? Aky by mala mat probem s niecim takym? Mas pravdu, ze keby si za nou isiel osobne vedel by si to na 100 %. Ak ju poznas len kratko, je na zamyslenie ako vazne chces brat slova od niekoho koho poriadne nepoznas. Je ti to luto lebo si to bral vazne a zamiloval sa, aj ked skor by som to nazvala poblaznenim. Je tazke verit v opak, v skaredy zart , kedze do oci ti povie nieco a po niekom odkaze ine. Skor uverime tomu co vidime na vlastne oci a zazijeme na vlastnej kozi. Najma ked su v tom city...Aspon vies, ze nabuduce, aby si predisiel takymto dilemam si to zistis sam. V tomto pripade mi to pride az prilis komplikovane, na to ake jednoduche by to malo byt, keby to bolo skutocne obojstranne...
Iveta Davidikova
 
Príspevky: 12
Založený: Št Mar 07, 2013 12:43 am


Naspäť na Depresia a smútok

cron