Depresia

Depresia

Odoslaťod Pal-001 » Ut Nov 12, 2019 11:22 pm

Dobrý deň,
Asi pred 3 mesiacmi som sa rozišiel s priateľkou zobral som si to veľmi ťažko keďže sme boli spolu 2 a pol roka no to nebolo jedina tragédia pár dní potom som dostal výpoveď. Bol som pár dní na maródke ten začiatok nebol až taký zlí no potom som si našiel robotu zistil som že tam málo platia tak som odišiel prestriedal som asi dva zamestnania našiel som si prácu zvárača za 6€ na hodinu no nakoniec ma nezobrali musel som ostať a robiť operátora lisu za 3.60€ čiže mesačne 600€. Posledné dni už vôbec nevládzem doma mám rodinu ktorá je strašne nepochopiteľna pracujem s otcom a ten sa každý deň smeje s mojou mamou aký som lenivý a pomaly ale pritom vedia čím si prechádzam no oni si to nevedia pochopiť keď im niečo vysvetlím tak sa mi z toho smejú .. každý deň rozmýšľam nad rozchodom s priateľkou nad tým že má už nič nebaví nemám už kôli čomu vstávať z postele niečo čo by ma ťahalo vpred som v koncoch.
Pal-001
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Nov 12, 2019 11:05 pm

Re: Depresia

Odoslaťod Therock12345 » Ne Dec 01, 2019 9:57 am

zdravim jak dlho uz mas tie depresie? niesom psycholog ale ked to trva uz dlksie ako tri mesiace odporucam najst niekoho alebo vyhladat odbornu pomoc nenechavaj to tak ja som urobil tu chybu to len taka rada
Therock12345
 
Príspevky: 20
Založený: Po Apr 16, 2018 7:51 am

Re: Depresia

Odoslaťod Aurel » Ne Feb 21, 2021 12:00 pm

Určite si depresiami musí prejsť každý ale ja vám ponúkam typ ako ím predíjsť alebo ako sa im jemne vyvarovať. Sám som si nimi prešiel a určite vám odporúčam sa pozrieť po týchto tabletách ktoré nájdete na tejto stránke: https://www.stimulant.sk/kategoria/sero ... uper-cena/ sú super a moje problémy s depresiami mi dali dokopy. Odporúčam ich aj vám
Aurel
 
Príspevky: 2
Založený: Ne Feb 21, 2021 11:58 am

Re: Depresia

Odoslaťod Renn » St Nov 08, 2023 3:44 pm

môže to pomôcť pri liečbe depresie? Nepýtam sa na seba. Nemám depresiu.
Renn
 
Príspevky: 2
Založený: St Aug 09, 2023 10:19 am


Naspäť na Depresia a smútok

cron