láska

láska

Odoslaťod milundl » Ne Mar 23, 2014 3:46 am

vedel by miekto pomôc?.....
už 22rokov žijem bez lásky a akéhokoľvek spojenia, teraz keď som našiel dievča do ktorého som sa zamiloval ale fakt že zamiloval tak mi kamrát povie že ona nie je pre mňa, že má nos hore....ako to môže povedať???? nie že by mapodporoval, ale povie takú vec???.....a ja po takej dlehj dobe už nemienim byť sám, ak sa to nezemní tak na tomto svete niet pre mňa miesto už nie....obesil sa mi 21 ročný kamarát tak prečo nie aj ja.....ja už bez lásky žiť nechcem a ani neviem....

našiel som konečne dievčatko pri ktorom sa mi srdc rozbuší, pri ktorom neviem čo mám povedať...pýtam sa ho na radu a on mi povie že toto dievča nie je pre mňa???......tak ako čo mám urobiť? 22 rokov a v živote nepoznať čo je to láska to je aj na mňa dosť....rodina nerodina, už ma na tomto svete len máločo drží......a toto nie sú slová len tak do vetra, bojím sa tohto aby som nebol večer v sprvach že o jedného milana menej.....
milundl
 
Príspevky: 3
Založený: Ne Mar 23, 2014 3:34 am

Re: láska

Odoslaťod milundl » Ne Mar 23, 2014 3:57 am

ja sa zbláznim a zabijem naraz.....nik netuší ake je to ťažké žiť tak dlho bez lásky....nik nevie aké je to znášať....každý deň sa pozerať na kamarátov ale pritom nevedieť čo to je byť milovaný? alebo čo to je láska? modlím sa k bohu, ale ani raz mi nevie pomôcť? nevie mi pomôcť k láske? tak na čo mi je boh....a keď po neviem akej dobe zistím že toto dievča sa mi páči, že som sa asi do neja zamiloval, čo sa stalo iba 2x tak on mi povie že ona má nos hore aby som si dal pozor? tak čo on vlastne chce, aby som bol celýý život nešťastný? aby mal onj s čoho ťažiť???.....ja neviem ale ja už ďalej nevládzem, tento svet je proti mne, ja už to ďalej neuvládzem,brat, kamaráti, rodina, ale láska v živote som nepoznal tento pocit tak čo tu mám robiť?.....mňa tu užnič nedrží....každý dn si hovorím že ak mi v tomto boh nepomôže tak aby m rovno vybral strom...lano to si najdem aj sám.....mrzí ma tento život...mám ho rád, ale bez lásky už nebudem žiť, je to až príliš dlhá doba.....radšej to skončím hneď.....tento svet je na mňa až príliš krutý.....
milundl
 
Príspevky: 3
Založený: Ne Mar 23, 2014 3:34 am

Re: láska

Odoslaťod Vopo14 » Ne Mar 23, 2014 6:05 pm

Nepochopil som,ci sa chces len vyrozpravat, alebo hladas pomoc. Je absolutnou banalitou viac riesit slova priatela ako sa o tom presvedcit sam. Priponiem len klasicky najpouzivanejsiu vetu: ked ti povie skoc do studne, skocis? Takze namiesto toho aby si riesil dievca co sa ti lubi a pokusil si sa k nej prihovorit, zoznamit, rozpravat... tak tu riesis co ti kamarad povedal, ze nevies co je laska a vyhrazas sa so samovrazdou. Zamysli sa teda v tom, co je skutocnou pricinou. A ci je ozaj adekvatnym dovodom sa v 22 rokoch vyhrazat samovrazdou, ked mas este cely zivot pred sebou. Nehovorim, ze ti to nenarusa tvoju psychiku, ale XY ludi co maju niekolko nasobne väcsie problemy a smrtou sa nevyhrazaju. Takze pokial si sa chcel vyrozpravat, tak som si to precital ja a urcite aj druhy to cita a budu citat. A pokial chces radu, tak ta moja znie nasledovne: zacni pouzivat svoju hlavu a nie kamaradovu. Vela stastia v rieseni problemov ;)
Ľudia pozerajú, ale nevidia!
Rozmýšlajú, ale nemyslia!
Chcú žiť, ale umierajú!
Ľ.V.
Vopo14
 
Príspevky: 31
Založený: So Mar 15, 2014 1:39 pm
Bydlisko: Trnava

Re: láska

Odoslaťod milundl » Ne Mar 23, 2014 9:08 pm

ok ďakujerm úpotreboval som posledný klinec do hroibu, stačí mi a aj stačil......a ak sa bud v spávach o niekom rozprávať tak budme vedieť kto za to može....resp. budete vedieť
milundl
 
Príspevky: 3
Založený: Ne Mar 23, 2014 3:34 am


Naspäť na Depresia a smútok

cron