Nedopriate????

Nedopriate????

Odoslaťod denisa » Št Aug 27, 2009 8:59 pm

Dobrý den,
pred dvoma mesiacmi som ukončila vzťach po 6 rokoch z toho dôvodu, že nám to spolu nefungovalo. Spoznala som jedneho muža, ktorého mám veľmi rada ale moja mama nevie zniesť to, že ja už niesom s byvalým a že teraz mám niekoho ineho. Bývaleho mala veľmi rada a stale mi vravi, že on je pre mna dobry pretože keby som s nim skončila tak by som sa mala dobre.Jeho rodina su na tom finnačne dobre ale aj oni su dobry ludia ja ich mám rada. S byvalým som sa po rozchode sem tma stretla a mama si to už inak vysvetlovala, že už je medzi nami všetko dobre ale to bolo len kamaratske stetnutie. AJ si s nim volám niekedy. Proste sme v kontakte, ale nie pravidelne. Toho muža, ktoreho som spoznala je mi veľmi blizky a dobre si rozumieme, máme spoločne zaujmy..proste preukazuje o mňa väčší zaujem ako bývaly..nemusím ho k ničomu nútiť ako bývaleho ...Len moja mam ho neche.Už predo mnou vyplakavala koli byvalemu, že prečo niesom s nim. Že on je dobry a take vei okolo neho a že ten novy to je nikto lebo ešte ani auto nemá a take hluposti čo mňa nezaujimaju. A najhoršie je na tom, že tomu novému napísala sms, že nech ma nechá na pokoji, a že ja niesom pre neho :-( ,,, veľmi ma to všetko boli a nevladzem už ... nechem si mamu znepriateliť ale ona robi preto všetko aby som s nim nebola. Nedáva mu vôbec šancu a pri tom ho vôbec nepozna. NIekedy myslim aj na to vratiť sa k byvalemu ale neviem či yb to bolo ono pretože tam už niesu tie city, ktore by mali byť aj ked je to vlemi dobry človek ešte aj teraz je ku mne dobry len enveim ako yb to fungovalo dalej . ALe ja chcem skusiť novy vzťach a zistiť čo je pre mna dobre len nam obom s novym priatelom mama nedopraje a doma mam hotove peklo a mna to velmi ubija :-( .... dakujem
denisa
 
Príspevky: 2
Založený: Št Aug 27, 2009 8:28 pm

Re: Nedopriate????

Odoslaťod denisa » Št Nov 05, 2009 1:38 am

Prečo na moj príspevok vobec neodpovedate????
denisa
 
Príspevky: 2
Založený: Št Aug 27, 2009 8:28 pm

Re: Nedopriate????

Odoslaťod Ivana » Št Nov 12, 2009 12:11 pm

Ahoj,

mam na Vas jednu otazku: s Vasim novym partnerom zijete/budete zit Vy, alebo Vasa mama? Pokial Vy, tak musi v prvom rade vyhovovat Vam.
Podla mojho nazoru, pokusy Vasej mamy, su snahou o citove vydieranie a manipulaciu. Je na Vas ako daleho to nechate zajst. POkial ste presvedcena, ze novy partner Vam vyhovuje a chcete s nim byt, mali by ste si a tím s aj stat. POkial mate pochybnosti Vy sama ..... Pri rozhodovani sa: ci ten alebo onem, by podla mna majetkove pomery nemali hrat rolu. Mozno by nebolo zle ujasnit si co vlastne chcete, ci to co tvrdite ze chcete, chcete nielen hlavou, ale i srdcom....Zelam silu v rozhodovani
Ivana
 
Príspevky: 1
Založený: Št Nov 12, 2009 12:02 pm


Naspäť na Depresia a smútok