Nevlastný otec :/

Nevlastný otec :/

Odoslaťod dievčatko38 » Po Nov 04, 2013 2:31 pm

Dobrý deň.Mám 14 rokov.Moja mama sa pred 14 rokmi rozviedla keď som bola ako novorodeniatko.Keďže bol alkoholik ešte aj je.Hrozí mu väzenie pretože nám neplatí výživné už neviem koľko rokov.Všetko prepije.No chýba mi. :( No mama si pred asi 3 rokmi zobrala ďaľšieho.Takže je to môj nevlastný otec.Nemám ho rada neustále na mňa kričí.Nikdy ma neminie ani jeden deň kedy by som si nepoplakala.Povedala som to mame.Aj ja rozorávali ale stále sa z toho vykrúca.aj sa hádajú.Aj na moju mamu viackrát kričí že jej šibe a neviem čo.A k tomu aj predo mnou.Už ma to nebaví.Nemám chuť ani jesť ani nič.Ani žiť ale sebevraždu by som neurobila.A ešte vrchol k tomu je čo stále je problém.On môže a ja nie.To znamená že keď ja prídem zo školy chcem isť na notebook sa popozerať čo nového je.Lenže on potom príde že nech idem upratovať a kričí na mňa.Ale keď on príde z roboty a má bordel on je na notebooku celý deň.Každý deň myslím ake by to bolo mať skvelú úplnú rodinu.Lenže viem že to nikdy nebude ono.Mám ešte sestru ale ona je teraz tehotná.Keď ona pred 2 rokmi povedala mame že ho nemá rada mama jej dala facku.Neviem čo na ňom vidí ani pekný nie je. :? Prosím pomôžte mi čo mám robiť.Ja už nechcem zažívať každý deň depresie. :cry:
dievčatko38
 
Príspevky: 1
Založený: Po Nov 04, 2013 2:22 pm

Naspäť na Depresia a smútok

cron