prosim poradte mi ako sa s tym vysporiadat

prosim poradte mi ako sa s tym vysporiadat

Odoslaťod elizabet » Ne Dec 09, 2012 9:29 pm

Dobry den,
strasne tuzim po babetku, no uz skoro dva roky sa nam nedari, uz sme to zavali aj riesit, partner ma nejaky problem, ktory sa da vyliecit bud vitaminmi alebo umelym oplodnenim, comu by som sa chcela vyhnut a radsej to zvladnut prirodzene. V poslednom case to strasne zle znasam ze nemozeme mat uz tka dlho to babo lebo moja tuzba je silnejsia ako ja. Vela zien je okolo mna tehotnych alebo prave porodili, najhorsie znasam tehotnu svagrinu....sestru mojho priatela. Neviem sa s tym vyrovnat jednak jej to od srdca prajem ale jednak jej strasne zavidim a som strasne nestastna ze je stale nic. V rodine su z nej vsetci paf vsetci o tom rozzpravaju tesia sa na male a mna to strasne nici....vkuse placem...neivem sa ukludnit. Sama si horovim ze to nie je spravne samam tomu rozumiem ale tie pocity su silnejsie ako ja. Niekedy som z toho strasne zmetena neviem co mam robit ako sa mam ukludnit, ako na to nemysliet. Strasne ma to nici. Momentalne idu vianoce a moj partner nakupuje drahsie darceky pre svoju neterku...neviete si predstavit ako tazko sa mi na to pozera a ako tazko to prezivav. Vravim na jednej strane vsetko chapem a tesim sa a na druhej tej horsej ma to nici, placem a neviem co robit. O to tazsie je to pre mna ze priatel raz povie ze dieta chce a ked zacneme riesit to ze ma to trapi ze este nemame a ostatni uz maju, sa nastve a povie ze on aj tak este nechce lebo nemame doriesene byvanie. Takze mi vobec nepridava na tomto vsetkom. Takisto nechape preco sa takto spravam preco sa netesim na jeho neter preco placem ze on jej chce nieco kupit. Sama to nechapem ako to moze chapat on. Ale sama ani neviem co mam robit ako to zvladnut:(
elizabet
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Dec 09, 2012 9:14 pm

Re: prosim poradte mi ako sa s tym vysporiadat

Odoslaťod Lucia11 » Št Jan 03, 2013 4:35 pm

ahoj,
mrzi ma ze mas taketo problemy. Sama sice rodinu este nemam ale sesternica s manzelom tiez museli dlho cakat nez sa im podarilo mat babetko. A jej sestra ho uz mala a tej sesternici to tiez bolo neprijemne ze sestra uz ma a vsetci ich obletuju. Viem ze su to len slova a ze sa to tazko splna ale musis mat nadej. Casom sa to urcite podari, vela parov muselo dlho cakat ale nakoniec sa dockali. Ale chapem ze to ze vsetci skacu okolo neterki je pre teba ako sol na ranu. Nerozmyslala si napriklad zajst za psychologom? nejaky dobry, citlivy by ti mozno pomohol a pri psychyckej pohode sa mozno aj skor dockate toho dietatka.
Vela stastia:)
Lucia11
 
Príspevky: 3
Založený: Št Jan 03, 2013 4:23 pm


Naspäť na Depresia a smútok