zbláznenie

zbláznenie

Odoslaťod tomaspipis » Po Mar 29, 2010 12:03 am

Dobrý večer, prežil som vela vecí a nakoniec som robil na rýchlej sanitára, ale skončil som na Soliane, lebo som mal bludy, raz sa mi sníval sen, že mi dali tabletku, pamatám si takú červenú, lebo sa mi tam nechcelo robit a pýtajú sa ma, čo si prajem a ja som povedal, že chcem byt blázon, kvoli mamine, kt. je depresívna a nechce sa jej íst k psychiatrovi, chcel som jej ukázat, že aj s takou chorobou sa dá žit a tak som sa obetoval, ale boli to len bludy. Teraz robím na inom pracovisku, kludnejšom, ale mám pocit, že sa všetko opakuje a hlavne potrebujem vypadnut zo svojich myšlienok, chcel by som z tadeto odíst do Prahy do hotela za rodinou a všetko ma prejde, lebo mám pocit, že sa tu udusím, psychiatri sú aj tam, rodina na blízku aj vzdialená a hlavne budem zdravý a konečne od tohto všetkého, myslím, že tam budem zdravý a hlavne žit naplno, ale velmi sa bojím, ako to zoberie mamina, lebo je na mna velmi naviazaná a budú problémy, myslím, že tam by som sa uplne zotavil, hlavne duševne a spravil hrubú čiaru, pretože tu som toho prežil na jedného chlapca až moc. Chcem žit naplno v Prahe a od všetkých PROBLÉMOV, lebo sa tu udusím zaživa, moc si to prajem, byt nakoniec štastný, ale verit životu sa dá?
tomaspipis
 
Príspevky: 2
Založený: Ne Mar 28, 2010 11:53 pm

Re: zbláznenie

Odoslaťod tomaspipis » Po Mar 29, 2010 12:05 am

Zo Solianu sa mi nič nechce a nikto mi nevie poradit, niekedy prespím aj celý den, ak mám verit v Boha, prajem si len odíst zo SR. Ďakujem.
tomaspipis
 
Príspevky: 2
Založený: Ne Mar 28, 2010 11:53 pm

Re: zbláznenie

Odoslaťod Marks » St Apr 07, 2010 7:46 pm

Kámo, rozosmial si ma, máš u mňa 100 bodov, si členo, klobúk dole, dik za prelomenú depku :P
Marks
 
Príspevky: 3
Založený: St Apr 07, 2010 7:16 pm


Naspäť na Depresia a smútok