zmena správania

zmena správania

Odoslaťod kristína » Št Júl 29, 2010 9:35 pm

Dobrý den
Volám sa Kristína a mám 15 rokov.V poslednom čase pozorujem na svojom správaní zmeny a niesom si istá či súvisia s mojim vekom a s dospievaním.Ako vravim mam 15, ale v škôlke som mala rok odklad a chodím do nižšieho ročníka ako by som mala.Som od spolužiakov len o rok staršia, no cítim sa rozumovo vyspelejšia a to aj medzu rovesníkmi.Začalo to asi pred 2 mesiacmi.Prestalo ma baviť stretávať sa s kamarátmi a vôbec už nechodím von.Pred tým som rada športovala, kreslila, spievala, často som sa smiala ale teraz som stratila záujem nad všetkými aktivitami, som smutná, čas trávim doma sama, nudím sa a v poslednom čase aj plačem, hlavne večer a v noci cítim úzkosť a zmatenost...ako by všetky dobré pocity vybledli.A hlavne ma trápia problémy so spánkom už asi rok, mám velmi plytký a nepokojný spánok.Ked sa začali letné prázdniny našla som si chlapca a chodili sme spolu von aj s kamarátmi z ulice a ja som bola 2 týždne štastná, no bol tu len na prázdniny a ked sa vrátil domov všetko sa ešte zhoršilo.Trápi ma to, a bojím sa že už nikdy nebudem šťastná.Chcela som sa o tom porozprávať s mamkou ale vždy sa rozplačem, pretože je pre mňa velmi ťažké sa o tom s niekym rozprávať...aj pre to som vám napísala, a dúfam že by ste mi mohli poradiť.

vopred ďakujem!
kristína
 
Príspevky: 1
Založený: Št Júl 29, 2010 7:24 pm

Naspäť na Depresia a smútok