Neviem sa ovládať.

Neviem sa ovládať.

Odoslaťod ahoj36521895 » Po Okt 29, 2012 6:53 pm

Ahojte mám problém.
Niekedy mi len tak z ničoho prepne a som dosť agresivná. Vytočí ma hoc aká maličkosť. A vyslovene zautočím na svojho partnera,keď ma niečím vytočí. Dosť nám to zhoršuje vzťah a ja neviem čo mám robiť. :(
ahoj36521895

Založený: Po Okt 29, 2012 6:48 pm

Re: Neviem sa ovládať.

Odoslaťod Sandra2580 » Ut Jún 11, 2013 6:18 pm

Ahoj,no takto neako by som ty priblizila ten tvoj problem.Musis v prvom rade najst tu pricinu preco si vybusna.Pisem ty preto lebo ja mam tiez podobny problem viem sa rozculit nad malickostou.Mna vie dobre nastartovat moj priatel,tie jeho priblble poznamky ma nikedy vytocia do sialenstva.Poradim ty vzdy z hlboka dychaj,uplne do bruska,mne to pomaha a hovorim si ze vsetko je v poriadku,alebo sa zasijem niekde kde som sama a vtedy sa ukludnim. :P
Sandra2580

Založený: Ut Jún 11, 2013 10:23 am

Odoslaťod werik » Ne Dec 29, 2013 11:07 am

Ja som tiez vybusna no nekricim iba sa rozpravam ale moj priatrl ked na mna zacne kricat nejdem sa upokojit a dostanem zachvat placu
werik

Založený: Ne Dec 29, 2013 10:58 am

Odoslaťod tinkaa » Ut Júl 22, 2014 7:48 pm

Dobry deň mám velmi divné stavy raz som šťastná ako nikto som akoby v eufórií a potom začnem byť nervózna až agresívna mama hovorí že sa správam divne. Som nekludná nepotrebujem absolutne spať práve naopak mám sluchátka a behám s izby do izby až svoje okolie obťažujem a keď ma niekto vyruší začnem mu nadávať nech ma nehá napokoji mama ma chce dať k psichológovi :roll: preto píšem radšej sem. teraz napríklad mám náladu totálne super :D :lol: ale niekedy mám náladu dá sa povedať až totálne smutnú minule som nešla do školy celé dni som plakala v posteli ani neviem nad čím vtedy som spomalená a ani neviem čo rozprávam nič nevnímam minule sa mama bála čo mi pre boha je tri dni som ležala v posteli a nechcela som ísť ani z rodičmi do zoo namýšlala som si že mi zomrel otec ktorý je mimochodom v Londíne a plakala som celé dni že ma nikto nechce atď. Na tretí deň som dobehla za mamou do izby s rapkáčmi na football a smiala som sa akoby ma v ten deň osvietilo. A niekedy to mám tak že som ráno najšťastnejší človek na svete, celá sa trasiem o štvrtej ráno že musím vstať :lol: mávam to často a počas dňa zase zalahnem do postele a plačem jak bábätko a potom začnem po mame agresívne kričať potom si dám hudbu do uší a je to tu zase a keď počúvam hudbu v klude absolutne sa to nedá musím sa postaviť a začať chodiť po bite celá sa trasiem že sa musím hýbať a mám nepopisatelne dobrú náladu a potom zase si niak uvedomím že sa radujem zbytočne a začnem plakať alebo nervačiť a najlepšie čo ma dokáže ukludniť je cigareta. A takto je to stále dookola. :?: :?: :?: viete mi poradiť?
tinkaa

Založený: Ut Júl 22, 2014 7:16 pm

Naspäť na Hnev a výbušnosť