chcem sa udobrit s...

chcem sa udobrit s...

Odoslaťod Jojo » So Mar 03, 2012 1:25 am

Dobry den volam sa Jozef mam 24 a mam taky problem.Chcem by som sa uzmierit s koleginov v praci.Ten moj problem zacal asi takto.Som si s nou pisaval na facebooku a aj sme par slov v praci prehodili.Potom sa to zacalo kazit,akonahle si vsimla ze sa mi paci.Ked mi potom pisavala ja jej tak sa medzirecou spitala ze kto sa mi paci,ja na to ze jedna z vedlajsej linky a ona kdo povec a ja ze nie nepoviem.Potom ze dufam ze nieje ja a ja na to ze dufam no dakujem.Ona na to no vies Jojo okrem teba a Martina (to je dalsi kolega)mna nikto nenapada.A takto to pokracovalo,a poznam ju a tak dalej.Potom v ten den alebo nadruhy to si uza celkom nepametam bolo toskoro pored rokom,mi pisala jej kamaratka ties tam od nas z prace.ze ako sa mam,aj ja na to ze zle a ona a preco? a ja ze nespal som a ona noo apreco isto je nejaka baba v tom a ja ze ano ona ze kto a ja na to ze radsej nie nepoviem.Pochvili prehovaranie som nakoniec povedal presnejsie potvrdil.ona spomenula jej meno na facebooku a ja ze ano.Potom mi pisala ze tasky oriesok ze je zasnubena,aj ked to nieje pravda a este ze si mam najst mlatsiu bo je tam medzi nami 7rocny rozdiel.Po dvoch tyzdnoch po tom som este napisal na facebook na nastenku citujem-preco si taka na mna?co som ti spravil?ked prejdem okolo teba tak sa ku mne spravas ako by som ti neviem co spravil,a nevrav ze nie preco? a jej kamaratka na toboze jozo spamataj sa !!! lepsie to uz nebude uz len horsie to moze byt tak tu nepis take "srdcervuce " komenty aj tak ti to nepomoze !!.A potom zacalo peklo pre mna.Ignorovala ma a ja viem tusim preco,ale nechcem si nahovarat nebodaj ze aj ona by mohla citit to iste bo mam skusenosti vedsinou negativne.Asi som sa ja bal reakcie keby som jej to napisal ze ona je to o ktorej snivam len ona nik iny.Hned na druhy den co som to napisal to ze preco je taka na mna...sa mi vyhibala neodzdravila a divala sa do zeme,ako keby som tam ani nebol.Na jesen minuloho roku ked som siel z prace tak mi povedala dokonca ze debil.Myslim size je to preto ze den pred tim mi volala kamoska ze ci nezajdeme niekam posedet a ja ze ano mozme to bolo v praci a ona ten rozhovor pocula a ajo sa znicene na mna potom divala,to je len moj nazor neviem ci preto.No a uz sa konecne dostavam k tomu terajsiemu stavu stale sa nerosprava a neviem comam dalej skusit ked idem okolom skoro vzdy sa pozrie a janna nutak sa divame a potom ideme kazdy po svojom,trha mi to srdce. prosim o radu Dakujem
Jojo
 
Príspevky: 1
Založený: So Mar 03, 2012 12:27 am

Naspäť na Iné

cron