Hľadanie lásky je pre mňa nadľudský čin

Hľadanie lásky je pre mňa nadľudský čin

Odoslaťod Matulko » Ne Aug 16, 2015 10:29 pm

Dobrý deň , chcel by som sa zdôveriť s mojim problémom mám 20 rokov a neviem si nájsť prijateľku aj keď sa z nejakým dievčaťom zblížim nedokážem nič viac nedokážem ďalej rozvinúť ten vzťah nedokážem sa do nej ani zaľúbiť tak ako by som aj chcel ale proste cítim ze nemôžem mám s toho až depresie že si nemôžem nájsť dievča neviem ci je to v tom ze by som bol hanblivý ale myslím si ze nie nehanbím sa v ničom chcel by som poprosiť o nejakú radu alebo pomoc čo by som mal spraviť aby som sa za jedno dokázal zaľúbiť a za druhé ako a o čom sa rozprávať z dievčaťom s ktorým sa zblížim. Ďakujem za odpoveď.
Matulko
 
Príspevky: 2
Založený: Ne Aug 16, 2015 10:07 pm

Re: Hľadanie lásky je pre mňa nadľudský čin

Odoslaťod Matulko » Ne Aug 16, 2015 10:30 pm

Ešte chcem dopísať že viem ľudia maju tažšie a horšie problémy ale proste som to potreboval dať von aspoň týmto spôsobom
Matulko
 
Príspevky: 2
Založený: Ne Aug 16, 2015 10:07 pm

Re: Hľadanie lásky je pre mňa nadľudský čin

Odoslaťod Zinka » Po Nov 30, 2015 10:05 pm

Sa tlacis do toho.

Laska sa neda vytlacit ako exkrement.

Bud len kamos.

Ked chces milovat, venuj sa dobrovolnictvu- zvieratka, postihnuty ludia a najme deti su vdacne v domovoch.

Si posadnuty. Nemas sny co si mozes sam splnit? Ist do zahranivia?
Laska k sebe samemu je najdolezitejsia a spravaj sa k ludom ako k sebe.

Laska rastie ako semiacko. Poznam par co v komunite sa zamilivavala do chlapca ktory si ju povaxoval ako za kamatatku. Az po 2 rokoch ked mu bolo najtazsie., videl v nej oporu, jej smiech a pokoj v nom rozvinul lasku. Teraz su manzelia a adoptovali si 3 deticky. Zameraj sa na pracu! Priateliv a ludi vo mas rad.
Zinka
 
Príspevky: 7
Založený: Po Nov 30, 2015 7:17 pm


Naspäť na Iné

cron