Môj manžel je gambler

Môj manžel je gambler

Odoslaťod Simon342 » Št Feb 13, 2014 2:07 pm

Dobrý deň. Potrebovala by som radu. Manžel je gambler. Niekedy sa stane ze nepojde do herne aj pol roka. ale tento mensiac bol už 2krat. Išlo o sumu 100. Pred 2 rokmi bol na liečení na prednej Hore. Skúšala som rôzne sedenia pre gamblerov ale v našom meste také niesu. Nemá priamy kontakt s peniazmi, je kontrolovany tak ako nam radil na prednej Hore. Problem je ten...ze tento tyzden bol znova hrať a mama ho krila predomnou. Inak som tehotna a dosť vybusna. Vedela som ze bol hrat len som chcela vediet pravdu svokra ho tajila ze vraj v moj prospech, aby som bola kludna. No samozrejme som vybuchla. Jediny problem je vtom, ze manzel je mamkin milacik a stale ho kryje a keby mohla tak aj dycha za neho. a mna to stve. Byvame u nej lebo nemame inu moznost, ale momentalne si hladame pracu v mojom rodisku. pride mi to ze svokkra ho chce pra sebe a nakoniec z celej situacie som najhorsia ja. lebo mozem za to ja ze som mu dala peniaze a tak...viete dala som mu peniaze len kôli tomu ze mal ist opravit rozvody na aute a aj lekari nam hovorili ze ma byt kontrolovany ale mame mu aj verit ale samozrejme bolo mi vytknute ze som mala ist snim do dielni -tehotna. je toho ovela viac ako mi podraza nohy svokra a manzel si to nie a nie priznat. a prave prato neviem ci mam skusit manzelsku poradnu alebo raznejsie k tomu pristupit, ale Lubim ho a ked sme spolu sami tak sme stastní a nemame ziadne problemy... dakujem
Simon342
 
Príspevky: 1
Založený: Št Feb 13, 2014 1:44 pm

Re: Môj manžel je gambler

Odoslaťod Vopo14 » Ut Mar 18, 2014 8:29 am

Je to na tebe a na tvojom rozhodnuti. Kazdopadne si treba uvedomit, ze gambler sa z gamblerstva nikdy nevylieci alebo je len min. sanca na vyliecenie. Presne ako ti povedali, treba davat na neho pozor. Pokial to nieje nutne, nedavat mu do ruky ziadne peniaze, ale popri tom mu doverovat. Byt ostrazity a davat pozor v akych kruhoch sa pohybuje........ Ale povedali ti, ze to moze byt tvoje dalsie "zamestnanie" do konca zivota? Zvacsa to "zabudnu povedat". Osobne skusenosti mam s piatimi gamblermi (4 muzi a 1 zena) co sa vratili z liecenia a 2 pokracuju v gamblerstve, 1 zije v socialnej ubytovni a 1 bezdomovec. Ta zena sa odstahovala niekde na dedinu a uz sa s nou nekontaktujem, len mi bolo povedane, ze vraj s gamblerstvom skoncila. Co je na tom pravdy vazne neviem. Ty mas problem hned dvojnasobny. 1. muz (gambler) 2. svokra co na synacika neda dopustit . Prepac za ten sarkazmus, ale neviem co je horsie z tych moznosti. Snad len sa poriadne zamysli nad zivotom aky mas teraz, aky asi budes mat v nedalekej buducnosti a aky by si chcela mat. Poloz si tuto otazku aj 10x a raz sa budes musiet rozhodnut. Prajem ti vela stastia v zivote :idea:
Ľudia pozerajú, ale nevidia!
Rozmýšlajú, ale nemyslia!
Chcú žiť, ale umierajú!
Ľ.V.
Vopo14
 
Príspevky: 31
Založený: So Mar 15, 2014 1:39 pm
Bydlisko: Trnava


Naspäť na Iné