Neistota

Neistota

Odoslaťod maul130 » St Mar 19, 2014 7:15 pm

Dobrý deň chcel by som sa opýtať ... neviem čo ďalej proste lubim jednu kamaratku s ktorou sme asi každy den spolu už rok ... všetko si hovorime .... proste všetko ... lenže ona je po rozchode s jednym ktorym bola 6 mesiacov ... a teraz ma zase novy objav ... ale ten ju už tiež sklamal .. povedala že ma berie ako brata ale ku mne aj niečo citi .... napr. dneska si dala ako naramok taku cervenu stuzku z ruze .... a ked som snou bol pohadany pred tyzdnom chcela 2 šancu a ešte sa ma aj spytala prečo som jej nikdy nepovedal čo k nej citim ... tak preto neviem že či jej to mam povedať .. bojim sa odpovede proste ked ma zase další objav
maul130
 
Príspevky: 1
Založený: St Mar 19, 2014 7:11 pm

Re: Neistota

Odoslaťod Vopo14 » St Mar 19, 2014 7:46 pm

Tak ako minca ma dve strany, tak aj ty sa musis pripravit na ci uz pozitivnu alebo negativnu odpoved. Brat na vedomie, ze vase priatelstvo bud bude potom strnule alebo prerazi do vztahu. Je niekedy az smiesne zenske a muzske myslenie. My muzi tazko najdeme dievca na "najlepsie kamaradstvo". Jednoducho to mame v genoch, pri akom kolvek lepsom kamaradstve so zenou si dokazeme predstavit hned aj vztah, aj ked len intimny. Zeny zasa nemaju problem mat najlepsieho kamarada a nic ine za tym nehladat. Takze moze byt, ze to tak chce aj nadalej, alebo by mozno aj pristupila na tvoj navrh zmenit priatelstvo na vztah. Je to na tebe.
Ľudia pozerajú, ale nevidia!
Rozmýšlajú, ale nemyslia!
Chcú žiť, ale umierajú!
Ľ.V.
Vopo14
 
Príspevky: 31
Založený: So Mar 15, 2014 1:39 pm
Bydlisko: Trnava


Naspäť na Iné