neustale rozchadzanie

neustale rozchadzanie

Odoslaťod adrika » Št Jan 16, 2014 1:13 pm

ani neviem kde zacat som psichycky na dne,zlomena bez nadeje. priblizne tri roky sme ci boli spolu to sa ani povedat neda co vsetko som vydrzala a predsa moja laska knemu je velka a ani neviem preco :( . prvy rok bol dokonaly potom ma podviedol o mesiacsami prosil spat zelen somnou to je ono o rok nato som zistila ze zas namotava nejake dievca trvalo vyse pol rokakym stym prestal nakoniec nedavno som zistila ze uz vyspal s dvoma babami a plus inej aj platil.pritom sme sa za tie tri roky kazde tri mesiace rozchadzame tak isto splacom vracia kumne. a kdeje chyba ? ja jeho chyby tolerujem a on moje nie.ja nepodvadzam nechodim von sa tulat nic podobne nerobim co on co by nebolo mozne tolerovat lebo mu ani neklamem ale asi ta je najvadsia chyba mysli si ze bezneho neviem byt vobec zesa neviem oseba postarat. a pritom viem ale nedame ani kusok slobody aby som to dokazala. stale mi hovori ze je nestastastny a potom sa kumne vrati ze evie byt bezomna. uz to skusals inymi ale ani jedna mu nesedela nic mu neni dobre nakoniec stale ide zamnou. kazdy hovori ze je pripad sam o sebe a takeho ako on uz na slovensku nenajdem.on zly neni ale pritom aj je klame podvaza ale vydim ze ma lubi ze ma chce ale ked je doma tak ako by to ani on nebol. prosim o pomoc som v koncoch
adrika
 
Príspevky: 1
Založený: Št Jan 16, 2014 12:47 pm

Naspäť na Iné