Neviem uz naozaj ako dalej...

Neviem uz naozaj ako dalej...

Odoslaťod Tonishaa » St Apr 11, 2012 7:33 am

Neviem uz naozaj ako dalej , uz som naozaj uplne zufala moj manzel ...... uz som naozaj vyskusala vsetko uz naozaj neviem ako dalej ani neviem ako zacat alebo skor s cim .Nas vstah je velmi divny sme 8 rokov manzelia a pred tym sme tri roky spolu chodili,naozaj robim vsetko preto aby to bolo vsetko ok ale je to iba s mojej strany mame dve deticky a to je jeden s prvych dovodov v com je problem manzel sa im strasne malo venuje hlavne nas 7 rocny syncek to pocituje najviac nakolko mojho manzela nikdy nenapadne ist s nim niekam len tak alebo sa snim zahrat ,nic zda sa mi ako by mu bol pritazou mala 2,5 r.dcerka este tomu moc nerozumie tej stacim zatial ja a najvacsi problem je ze strasne rad chodi do krcmi niezeby chodil opity to nie s tym neni problem ale on je chory stoho keby tam nesiel ale on tam nejde len na jedno pivo ale dokaze tam presediet aj 8 hodin sice to neni moc casto ale okolo takych 3-4 hodinkach je ideal.neviem preco ale toto je moja najvacsia alergia ,koli tomuto sa hadame strasne vela a to uz nehovorim o tom ze ako ma strasne stale klame o peniazoch o tom kde bol a celkovo to su pre nho nepodstatne veci lebo podla mojho manzela to nie su podsatne veci cize podla neho keby ma podvadzl tak to by bolo klamstvo lebo ,,je pravda ze mi stale hovori ako ma miluje aj ja ho mam strasne rada ale uz naozaj toho vsetkeho mam plne zuby uz neviem ako nanho mam ist ,na neho nic neplati vyhrazky ze odidem atd...mame svoj domcek stavali sme ho vlastnorucne a to doslova byvame sami tri roky este stale si vsetko skraslujeme je tu este co robit .Ja sa ho stale pytam ze preco neni rad s rodinou on tvrdi ze to tak neni a najhorsie je ze sa snim ani normalne neda hadat lebo ked mu nieco vycitam tak uteka predomnou a este on je urazeny totizto ja mu to vzdy hovorim ze pravda sa zle pocuva.Ale nakoniec vacsinou vsetko konci tym ze ja som najhorsia lebo on chodi do roboty atym padom sa starost o rodinu konci lebo podla neho je velmi dobry muz to asi preto lebo ma nemlati asi ako jeho otec to robil jeho mamine ale vie ze to by len raz skusil aj ja som v tom vyrastala som sa zaprisahala ze toto ja urcite nebudem mat ,velmi ma urazi ked mi povie ze som zla zena lebo naozaj robim maximum pre moju rodinu a ked sa ho spytam ze v com som zla tak vacsinou to zahovori ja mu len odvrknem ze pre neho som zla iba preto lebo mu stale nadavam za krcmu ,naozaj sa necitim vinna nemam v com vsak ja v tejto domacnosti porobim strasne vela ked sa nieco pokazi opravujem to vacsinou ja ja nemam problem hocico robit a on to vie takze neviem .ked mi s tymto poradi niekto a zaberie to tak potom dole klobuk lebo absolutne v tomto nevidim buducnost ,uz som naozaj vyskusala vsetko a vzdy to zabralo maximalne tak na tyzden.
nikoletka
_______________________________________________________________________________________________
Tonishaa
 
Príspevky: 3
Založený: St Apr 11, 2012 7:07 am

Naspäť na Iné

cron