je to normalne?

je to normalne?

Odoslaťod linda103 » St Jan 27, 2016 9:56 pm

ahojte, pred casom som sa rozisla s priatelom..jednoducho nam to neklapalo..po asi mesiaci som spoznala na internete jedneho chalana a dost realne si vieme predstavit ze by sme isli do vztahu. Piseme si aj spravy trocha steklivejsie co sa mi pacilo proste pre mna ideal chlap ale troska ma vylakalo kde ma hranice..naznacoval ci by som vyskusala v zivote raz ist do trojky..a vtedy som si polozila otazku "neprehana to uz trosku"? hned na zaciatku taketo veci riesit nepoviem keby po case sa ma to opyta ale pozname sa dost kratko a teraz normalne vaham ci vobec ist do vztahu s takym chlapom..planujeme sa stretnut mam z neho dobry pocit na jednej strane v tom ako rozmysla ohladom buducnosti a vedela by som si to ozaj predstavit s nim keby si sadneme aj nazivo len toto mi prislo take ze co ak sa mylim..:/ co myslite ? je to normalne ked je chlap taky nadrzany a furt by experimentoval aby ma potesil? ked som sa ho opytala ze "ty by si bol schopny sa o mna podelit" tak mi odpovedal v ramci rozkose ano keby som s tym suhlasila..tak netvrdim ze to nasilu chce keby mu to zatrhnem tak to prezije len to ze ho to vobec napadlo a to som v sexe dost otvorena novym veciam len ma to asi zarazilo hned na zaciatku
linda103
 
Príspevky: 6
Založený: Po Dec 07, 2015 6:13 pm

Re: je to normalne?

Odoslaťod veroniqc31 » Št Dec 22, 2016 11:50 am

no boze, hadam si dosla k rozumu a prisla na to ze online rozhovory su jedna vec a skutocnost druha. papier znesie vsetko. ak mas zaujem o sex a iba radovanky bez meze tak ano je to normalne. z naivneho pohladu nejakeho bezneho vztahu to normalne nie je
Milujem kvalitnú kozmetiku a parfémy značky FM Group.
veroniqc31
 
Príspevky: 15
Založený: St Dec 07, 2016 5:59 pm


Naspäť na Iné

cron