prosim pomoc :(

prosim pomoc :(

Odoslaťod dadka2201 » Po Feb 18, 2013 11:59 am

dobry den mam mensi problem mam priatela pat rokov som s nim stastna sme par mesiacov pred svadbou
v case ked som chodila na absolventsku prax som sa spoznala s jednym chalanom pekny fesak, mame na seba na socialnej sieti kontakt sem tam si popiseme.....napisal mi ale raz ze som nadherna a ze ma chce pritom si s toho nic nerobim je to mile od neho lenze cim viac si s nim pisem o tom ako by nam bolo spolu super a tak, kazdy den na neho myslim dokonca aj na to ze sa spolu milujeme a som s toho nervozna neviem ako sa mam toho pocitu zbavit snazim sa vykonavat ine zalezitosti trebars upratujem zehlim a tak ale stale na neho musim mysliet a na nase milovanie? Som vobec este normalna?
alebo chora ze toto robim priatelovi som nikdy nebola neverna a aj takto to ostane ale potrebujem poradit ako sa toho pocitu mam zbavit dokonca ho aj na nete cakam kym sa prihlasi :/
dakujem za pomoc dadka
dadka2201
 
Príspevky: 1
Založený: Po Feb 18, 2013 11:53 am

Re: prosim pomoc :(

Odoslaťod EvelinaT » Po Mar 25, 2013 8:35 pm

O nic zavazne nejde. Nieco sa ti len snazi naznacit, ze si clovek, a prirodzenou ludskou vlastnostou najma v nizsom veku je, ze potrebujes prezivat. Co sa stane neskor, o to v podstate nejde... Akokolvek sa rozhodnes bude to spravne. Tvoje prezitky budu vzdy v sulade s tvojou ludskostou. Prezivaj ju naplno tak, ako ti to prave teraz nasepkava tvoje srdce. Cim viac to budes blokovat, tym viac sa ti to bude ozyvat. Viem, ze nech sa stane cokolvek, budes to vzdy TY vo vsetkej svojej krase...
EvelinaT
 
Príspevky: 2
Založený: Po Mar 25, 2013 8:28 pm


Naspäť na Iné