Rozchod

Rozchod

Odoslaťod Smutko358 » Pi Mar 30, 2018 12:18 pm

Dobrý deň prajem, mám taký problém. Mala som chlapca s ktorým som bola takmer 9 mesiacov. Na začiatku to bolo všetko fajn. Pôvodne sme sa poznali od mala, no dlhé roky sme sa nevideli a potom ma raz uvidel a napísal mi. Tri krát sme boli spolu von (za tie 3 stretnutie prebehlo takmer všetko, čo mohlo). Na 4 stretnutí sme sa dali dokopy a odvtedy bol každý deň krásny, každý deň som sa naň tešila. Strávili sme spolu leto, mali sme mnoho krásnych zážitkov a bláznovstiev. No prišlo obdobie, kedy začala škola a musel odísť na internát. Bol na ňom 3 dni a ostatné som chcela s ním tráviť čas len ja. Nemohol robiť to čo chcel, nemohol chodiť s kamarátmi hrať futbal ani nič. Hádali sme sa stále kvôli tomuto, hlavne keď bol na internáte. Vtedy som si myslela, že to je všetko v poriadku, že je aj on rád. Pri takmer kažej hádke sme sa už chceli rozísť, no ja som sa mu pri každej tej situácii vyhrážala samovraždou/že si niečo spravím, že bez neho nemôžem žiť. Bál sa, tak sme ostali spolu. No prišiel deň, kedy sa naozaj rozišiel, znova som sa mu vyhrážala, a nakoniec som sa cítila na dne a pojedla som tabletky, no nič sa mi nestalo. Vraví mi, že každou hádkou láska mizla, až raz úplne, že ma má len rád. Tak to vravíbaj kamarátkam. Vie aj o tých tabletkách a povedal, že to bola posledná kvapka toho vzťahu, že on sa už nevráti. Som si všetkého vedomá, čo som robila zle. Myslíte, že je šanca, že ešte budeme spolu? .. On mi to ani do očí nepovedal, že sa rozchádza, ale cez správu.. A pritom na začiatku vzťahu mi vravel, že sa rozídeme len osobne.
Smutko358
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Mar 30, 2018 12:04 pm

Naspäť na Iné

cron