po rozvode

po rozvode

Odoslaťod siu » Po Okt 28, 2013 8:33 pm

neviem co urobit, mam sestru, ktora sa rozviedla, ziadost podal jej manzel, je to cudzinec, ktory ju psychicky a myslim, ze aj fyzicky tyral aj pocas manzelstva. su len mesiac rozvedeni a on sa sprava akoby sa nic nestalo, nerespektuje rozhodnutia sudu, neplati vyzivne, obtazuje ju, vzdy mi vola so strachom aky zas bude vecer, byvaju v domoch vedla seba, do jej domu chodi stale akoby tam byval, stale strasne ziarli niekolko desiatok krat jej denne telefonuje, kontroluje jej telefon, ucty, maily vsetko. v 43 rokoch si dovolila otvorit ucet v banke a aj to si tam nedava posielat vyplatu, lebo sa boji, radim jej nech ide na policiu ale stale sa boji nevie co ma robit, ma z neho strach, mozno keby verila, ze jej policia pomoze tak sa na nu aj obrati, keby bolo namne idem tam aj ja, ale nechce, boji sa, ze policia nic nevyriesi a myslim, ze sa boji aj o zivot, keby sa nebala tak myslim, ze by mala riesenie, ale ma velky strach, co moze urobit, zena, ktora ma strach o svoj zivot a neveri, ze jej niekto bude >pomahat a chranit ju>
siu
 
Príspevky: 1
Založený: Po Okt 28, 2013 8:24 pm

Naspäť na Iné