Som v koncoch...Neviem čo mám robiť!

Som v koncoch...Neviem čo mám robiť!

Odoslaťod marta » Št Jan 07, 2016 11:38 am

Dobrý deň. Potrebovala by som poradiť v zložitej situácií do ktorej som sa dostala. Aspoň pre mňa je to zložitá situácia. Mám priateľa už dva roky a tri mesiace. V poslednom čase nešlo všetko tak, ako by som chcela. Nie je až tak komunikatívny ako ja a to som vedela od začiatku, ale teraz po čase mi to vadí viac a viac. Snažím sa s ním o tom rozprávať, komunikujeme o probléme. Chce to zmeniť, no ja až také výsledky nebadám už dlhší čas. Máme sa radi. Ale je tu ďalší problém. Ja pracujem v UK od nedávna, on pracuje na SVK, naša komunikácia nebola až taká častá, pretože pracuje a stále niečo robil, že nemal veľa času. Samozrejme chýbalo mi to. To čo mi nedal on, dal mi kamarát zo svk, je to môj sused je živnostník, tak si čas na mňa vždy našiel, rozumieme si ..sadli sme si, tiež sa mame radi a rozprávali sme sa často a aj dlho. Teraz som prišla na dovolenku domov a priznal sa mi, že sa do mňa zaľúbil. Mne popravde tiež pomotal troška hlavu. Začali sme sa spoznávať a zbližovať. A teraz neviem čo mám robiť. S priateľom som dlho a zažili sme si toho dosť, aj dobre a zle veci. Tak to chodí. A teraz príde niekto, kto mi vyhovuje v komunikácii, našiel si čas keď priateľ nie a to aj so mnou robí veci. Mám rada akosi oboch. Neviem sa rozhodnúť. Ubližujem seba a im tiež. Som z toho zúfalá. Prosím Vás poraďte mi čo mám robiť. Ďakujem pekne za Vašu odpoveď. S pozdravom Marta.
marta
 
Príspevky: 1
Založený: Št Jan 07, 2016 11:02 am

Re: Som v koncoch...Neviem čo mám robiť!

Odoslaťod zlatko4545 » Po Jan 25, 2016 6:12 pm

ahoj v skratke vztah na dialku = lizat med cez sklo ....
zlatko4545
 
Príspevky: 6
Založený: Po Jan 25, 2016 2:57 pm


Naspäť na Iné

cron