Stracam lasky

Stracam lasky

Odoslaťod carlisssimo72 » Ut Apr 30, 2013 12:55 pm

Caute.
Potrebujem poradit...som v zlej zivotnej situacii,trpim depresiou a uzkostou,ktora sposobuje ze sa snazim vyhybat akemukolvek nadbytocnemu kontaktu s ludmi a este som aj hanblivy.problem je,ze v praci sa mi paci kolegyna a aj ja sa pacim jej...spolupracujeme spolu uz dva roky a uz som par sanci premarnil ked som si na zaciatky myslel ze je iba kamaratka.Dala sa dokopy s inym a potom uz moj zaujem neopatovala.O cca pol roka v lete 2012 sa rozisli a ja som citil ze nej opatovny zaujem...aj som ju pozval von,ziarili jej oci,no nakoniec ma odmietla s tym ze som mily a ze mam s tou poziadavkou klopat na dvere niekomu inemu.Nasledovny tyzden som sa tvaril akoby sa nic nestalo a ona zacala byt prehnane mila ku mne zacala ma zdravit ako prva.Ja som bol vo vnutri urazeny,ale nedaval som to najavo a riesil som s nou iba pracovne zalezitosti,potom po par dnoch sme sa pohadali pretoze urobila daco co ma vytocilo a zacala ma ignorovat a nasledne aj ja ju.Dal som to na minimalny kontakt s nou az po par mesiacoch sa to prelomilo ked sme cestovali spolu autobusom z prace a dost sa na mna lepila...na mna to jej spravanie bolo trochu unahlene..proste nebavime sa cele mesiace a zrazu hehe hihihi..tak som to ponal tak trochu konzervativne...na druhy den v praci mala zase kamennu tvar na mna...boli nejake chabe pokusy,ktore sa ale nestretli s uspechom alebo sme sa nestretli a potom nakoniec vycapila na fb ze zazila krasny vecer v kine so svojim staronovym,cize sa opat dali dokopy.Bolo na nej vidno ze ju tesi ze mi to ublizilo,aj ked je pravda co si s odstupom casu uvedomujem ze na chlapa by som nemal byt taky pasivny.Zase som jej nabiehal ked som citil ze ju stracam a skoncilo to totalnou ignoraciou a maxi hadkou,ze sme sa od vianoc na seba ani nepozreli ani proste nic...teraz v marci sa to trochu prelomilo,ked mi napisala ohladom prace ktoru robime firemny mail,som jej nejak neodpisoval a druhy den som mal volno,ked som v pondelok prisiel,tak som videl,ze je daka nesvoja,precital si maily a odpisal som na jej uplne v pohode a potom zacala tak trochu v priebehu par dni robit umelo chyby aby ma prilakala k sebe do kancla a aby sme to konzultovali...velmi som to nerozvijal.. a tak si teraz tak trochu piseme obcas v praci..toto vseto bolov case ked sa na par tyzdnov asi pohadala so svojim frajerom...stale ju chcem a stale mam dojem ze sa jej pacim,aj ked za nou prijdem tak velmi nekomunikuje so mnou ani sa na mna nepozrie cca nic posobi znudenym dojmom,no obcas sa mi stane ze to viem humorom prelomit a potom zase urobi daku prkotinku aby som za nou prisiel...cez fb mi naznacuje vo forme prispevkou ze mam vysoke ego,bo v praci posobim dost sebavedome a ze slovo prepac by neuskodilo...vcera zverejnila jeden song od kaliho spominas,ktory vo mne zanechal zmiesane pocity a mam obavu ze predo mnou uz natrvalo zatvorila vrata..dnes mam narodeniny,mam volno,nie som v praci..uz prihlasena bola no zatial mi negratulovala...nie som egoista ani sebec,proste mam strach ist do vztahu,ked zaroven trpim dacim ako je depresia plus mam trochu financne tazkosti a ked si porovnam situaciu s jej frajerom..moc neoslnujem..je starsi zabezpeceni,skusenejsi a myslim si ze v provnani s nim jej moc nemam co ponuknut..strasne sa bojim ze ju sklamem keby do dacoho s nou idem a preto sa snazim obmedzit kontakt s nou na minimum aj ked opak je pravdou ze po nicom inom netuzim...co mam robit?myslim si ze je stale s nim...mozno si to zle vysvetlujem a fakt je rada ze nasla jeho a mne len dava touto formou najavo ze kedysi ano,ale dnes uz zaujem nema aj ked o tom nie som stopercentne presvedceny...ale ked ma ineho moc ma to vpred nezenie ked sa priznam...je to zdlhave citanie,toto cele sa udialo v rozpati dvoch rokov..medzitym sa s nim dva krat rozisla a opatovne sa dlai dokopy..naposledy teraz v marci ked som citil jej zaujem....Poradte mi ako to vyriesit..nebolo by to prvy krat co to pre mna nedopadlo dobre...chcem sa poucit.Co by ste robili na mojom mieste?
Dakujem
carlisssimo72
 
Príspevky: 4
Založený: Št Apr 04, 2013 6:37 pm

Naspäť na Iné

cron