vsetko+manzelstvo

vsetko+manzelstvo

Odoslaťod hhh5788 » St Aug 14, 2013 9:17 pm

Ahoj, som s manzelkou 10 r, no posledny rok ma uz nebavi nic, pred rokom som prisiel o svoju vysnivanu pracu, nasiel som si podobnu, aj ma bavi ale plany su strasne. No poriadny sex som si neuzil uz dlho, s manzelkou ma to uz nebavi, pred viac ako rokom ma zhodila, ze mam maleho ( otvorene 15cm), pred kolegynami v praci, ze mam maleho, ale to ze po porode je siroka, ju netrapi, navyse pribrala a oblieka sa strasne, nedba na seba a uz, ma nepritahuje. Neviem co s tym, mam novu kolegynu, a zvazujem rozvod, mam 9rocnu dceru, a nechcem sa kvoli nej rozviest, ale som strasne depresivny a nestastny, vsetok hnev pustam doma, som nervozny, nadavam a urazam. Nebavi ma to, neviem co uz mam robit.
hhh5788
 
Príspevky: 1
Založený: St Aug 14, 2013 9:05 pm

Re: vsetko+manzelstvo

Odoslaťod Braus » Ut Aug 20, 2013 1:43 am

Všetci sme iba ľudia. Máme svoje limity, potreby a túžby, ale najmä ako sociálne zrelí jedinci svoju zodpovednosť a povinnosti. Ale moralizovanie nie je moja silná stránka. Nedá sa takto fungovať večne, ženy majú priam fyzickú potrebu komunikovať, rozprávať o problémoch,zážitkoch a pocitoch. Keď nastane ticha domácnosť symbolizuje to postupnú kapituláciu a ženin nezáujem či už v sexuálnej oblasti alebo iného aspektu. Usudzujem že aj cez možnú zvolenú alternatívu rozvodu ťa zmáhajú pochybnosti čo značí pravdepodobnosť že vôľa ešte zostala. Dôležitým zameraním je hlavne sexuálna oblasť ktorá po čase začne akosi uvädať. Spôsoby ako si spestriť intímny život sú naozaj pestré. Od sortimentu najrôznejších erotických hračiek, cez BDSM až po sex v trojke. Najväčšou obetou ktorú partner vo vzťahu môže podstúpiť je uprednostnenie potešenia svojej polovičky pred vlastným pocitom degradácie a osobného práva na sex s ňou. Niekedy prospeje jednoducho len dovolenka v inom prostredí či napriamim spôsobom podsunutý pobyt v kúpeľoch pre manželku. Aj cez všetok stres a hnev zaťať zuby s kŕčovitým úsmevom jej vyjsť vztriec a snažiť sa prostredníctvom malých pozorností vzbudiť odozvu. V dobrej nálade a najmä po čase jej možno povedať o hľadiskách ktoré sa ti na nej nepáčia a čo by si ocenil keby zmenila. Až keď vynaložíš maximum a zvolíš aj tú naj poslednejšiu cestu a nič sa nezmení môžeš sa vzdať s pokojným svedomím že si sa snažil so záchranou manželstva.
Braus
 
Príspevky: 3
Založený: Ne Aug 18, 2013 11:29 pm


Naspäť na Iné

cron