začarovaný kruh :(

začarovaný kruh :(

Odoslaťod martin999 » Ne Feb 09, 2014 4:20 pm

ahojte :) pred 8 rokmi som začal tancovať s poznal som vtedy ešte len mlade dievcatko ktore malo 10 rokov :) jej mamka bola sefkou tanecnej skoly. Postupom casu malo dievca ku mne lepsi a lepsi vztah ankolko je jedinacik a tak mi prirastla k srdcu ako malá sestra. Vlastne som sa stal ako clenom rodiny ,jej mamku volám mamka s tatkom tak isto.presiel som asi najvetsimi milnikmi jej dalsieho zivota. Chranil som ju ked mala frajera co nestal za vela atd atd . Teraz sa z nej vyklula krasna zena ktora uz má 18 ,travim snou ako profesionalny tanecnik vela casu ci uz vystupenia treningy ,ale dokonca volný cas a máme velmi ale velmi blizky vztah bol som snou na plese atd. atd...a zistujem ze som si ju az mozno prilis nechtiac pustil k telu a neviem či som sa do nej nezamiloval.Zacina ma to trapit lebo mi uz vadi ked am vola brasko atd. je to jeden zacarovanýkruh a ja neviem ako z toho von nakolko som o 8 rokov starsi a viem ze neisom pre nu dobry partner.Aleodkedy sa rozisla z frajerom,nemožem už ani spat lebo na nu myslim,nedokazem sa sustradit ani na tanec ani na vyšku atd,nemám náladu na nic.Bojím sa že ju stratim lebo aj ona sa stala doležitým clenom mojho zivota.Nikdy by som neveril že práve ja sa obrátim takouto cestou o pomoc,ale neviem si rady.

Ďakujem Vám za rady a postrehy.

Držte sa ,pekný deň :)))
martin999
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Feb 09, 2014 4:18 pm

Naspäť na Iné