Pomoc

Pomoc

Odoslaťod perfect-imperfection » Ne Apr 24, 2011 11:12 am

Prosím o pomoc. Vôbec netuším čo by so mnou mohlo byť, ani neviem či to je nejaká psychická alebo telesná vada. Mám 14 rokov a často sa pristihnem pri tom ako rozmýšľam nad tým prečo vlastne žijem, čo sa stane keď zomriem, načo je vlastne život... Pritom som so svojím životom spokojná, nechcem sa zabiť ani nič podobné. Tak isto sa bojím kontaktu s ľuďmi, ktorých nepoznám. Napríklad aj nedávno som išla na kamarátovú oslavu narodenín, kde som poznala len jeho. Ešte pred tou oslavou, vždy keď som na ňu myslela, mala som strach, tlak na hrudi a nechcela som tam ísť. Nakoniec to dopadlo tak, že som počas celej oslavy sedela ďaleko od ostatných a nerozprávala som sa s nimi. Bojím sa byť sama doma, pretože sa bojím, že sa mi niečo stane. Mávam sťažené dýchanie, závrate a búši mi srdce vždy keď sa mám rozprávať s niekým koho nepoznám. Také isté príznaky mávam aj pri určitých situáciách, často ani neviem prečo, čo to vlastne vyvolalo. Aj dnes keď som sedela pri stole s rodinou a jedli sme, zazvonil mi mobil, volal mi kamarát a prišlo to zas. Bála som sa mu dvihnúť tak som mu zložila. Nevedela som sa nadýchnuť a prešla ma chuť do jedla.
Je so mnou niečo zle?
Ďakujem.
perfect-imperfection
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Apr 24, 2011 10:49 am

Naspäť na Iné