„approach-approach conflict“

„approach-approach conflict“

Odoslaťod de Anima » Ut Júl 31, 2012 12:54 am

Dobrý deň. Rád by som sa predstavil ale pre zachovanie anonymity chcem použijem len nick name.: de Anima...Môj problém,: Ocitol som sa v paradoxnej situácií,kedy sa neviem rozhodnúť medzi štúdiom Teológie v Bratislave alebo pokračovať v štúdiom Psychológie v BA,nakoľko mám za sebou prvý ročník(Bc).Neviem opodstatniť svoje konanie logickou odpoveďou,iba na základe pocitov,prečo som si vlastne podal prihlášku do seminára a nakoľko som bol aj prijatí a ešte ani nemam ukončené štúdium Psychológie na Bc stupni.Teraz z odstupom času a chladnou hlavou neviem či som urobil až tak dobré a navyše sa neviem ani rozhodnúť pre daný odbor.Moje pociti sú asi také aké mal muž v Aristotelovom diele De Caelo,ktorý nevedel či sa má najprv napiť alebo najesť,kedže bol aj smädný aj hladný súčasne.Navyše nechcem stáť na jednom mieste a neriešiť môj paradox,Moc ho nechcem riešiť s angažovanými ludmi ako s prednášajúcimi na našej katedre alebo s predstavenými.Taktiež mám pocit ,,strachu,, že ako to dopadne,ked si lahodou vyberiem nesprávne,ale ,,strach,, ako stav z toho nemám iba pocit,že to skomplikujem,nebude ma výber naplnať,atd...Neviem sa vzdať ani jedného ani druhého.Pri výbere som postupoval som aj podla toho je pre mna väčším plusom a minulom,výhodou i nevýhodou v skratke som to chcel zhodnotiť a vyvodiť záver...ale vždy tu je ,,Ale čo ak,,. Mám pocit,že to moc zbytočne komplikujem a tak sa pletiem... Niektoré nepodstatné informácie boli vymyslené.Tak vás prosím o radu a váš objekt.názor.! Dakujem a prajem pekný čas ! S pozdravom De Anima.
de Anima
 
Príspevky: 1
Založený: Po Júl 30, 2012 11:53 pm

Naspäť na Iné