všetko mi je jedno

všetko mi je jedno

Odoslaťod dekarbon » So Nov 30, 2013 11:54 am

Zdravim neviem ako začať.Snáď sa mi to podarí troška to priblížiť čo ma trápi. Ide o to že vo svojom okolí na všetko kašlem.Neupratujem doma všetko mi zapadá pracjom čo rozložím to nehám tak absolutna patia vo mne prevláda a furt to bereim tak ved to netreba kašlať nato, či je to starostlivosť o seba zanedbavam sa často uplne sam seba nezaujimam nezáleží mi na sebe je mi v podstate vsetko jedno.A stale a dookola živim v sebe myšlienky že nič nieje potrebné že o seab sa neni potrebné starať všetko vydrží bude to dobre ešte to je dobre hoci to nieje dobre ale sam seba presviedčam o tom že je..neviem čo sám zo sebou..ničomu a nikomu neverím.Mám absolutnu apatiu sa učiť nové veci lebo vo mne prevláda názor že nič noveho sa už nenaučím a to čo somsa doteraz naučil mi musí stačiť do konca života a nič viac nepotrebujem chcem zostať tak ako som a tak fungovať až do smrti.inak povedané že prijimal som vedomosti a informácie ja neviem do 20teho roku žovota a to mi stačí.zatvorila sa brana viacej nepustím a hotovo.prevlada vo mne totalna apatia a averzia vooči všetkemu neveim ako to odstraniť :( Mám 23.
dekarbon
 
Príspevky: 1
Založený: So Nov 30, 2013 11:47 am

Naspäť na Iné

cron