invalidny dochodok

invalidny dochodok

Odoslaťod paskudnik » So Sep 26, 2009 7:47 am

dobry den. chcem sa opytat, ci je mozne dostat inval. dochodok na zaklade panickej poruchy. dakujem.
paskudnik
 
Príspevky: 2
Založený: So Sep 26, 2009 7:45 am

Re: invalidny dochodok

Odoslaťod Richard Gróf » So Sep 26, 2009 8:57 am

K tomuto sa zodpovedne vyjadriť neviem, nepoznam kriteria posudkovej komisie. Urcite velmi zalezi od mnohych faktorov priebehu choroby. Pausalne sa na panicku poruchu invalidny dochodok s istotou nedava. Vo vseobecnosti je panicka porucha celkom uspesne liecitelna. Čo viem z mojej skusenosti, nikto z klientov s panickou poruchou, s ktorymi som prisiel do kontaktu, invalidny dochodok nemal a pracovnym narokom v dlhodobom meritku obstal. To vsak samozrejme neznamena, ze sa to musi tykat vsetkych. Mozno, ak ma niekto inu skusenost napise...
....viac o autorovi prispevku na http://www.onlinepsycholog.sk/o_mne.html
Richard Gróf
Site Admin
 
Príspevky: 101
Založený: Pi Júl 03, 2009 3:05 pm

Re: invalidny dochodok

Odoslaťod paskudnik » So Sep 26, 2009 2:54 pm

Dakujem za odpoved. U mna je to tak, ze sa s PP trapim sice pomerne kratku dobu - pol roka, ale za to dost intenzivne. Som odvtedy na PN-ke a neviem si predstavit navrat do prace, i ked vykonavam len administrativneho pracovnika. A z niecoho zit treba, tak mi napadla tato alternativa. Kedze ma stoji velmi vela namahy vyjst co i len vysypat kos, ci cez cestu k lekarovi, bral som to ako pre mna najpohodlnejsiu moznost, pretoze uz ani neverim, ze sa z toho dostanem. Tak vdaka.
paskudnik
 
Príspevky: 2
Založený: So Sep 26, 2009 7:45 am


Naspäť na Iné

cron