Obvodny lekar

Obvodny lekar

Odoslaťod timwood » Pi Júl 31, 2009 10:31 am

zdravim

Mnoho ludi, ktori sem chodia su zaevidovany u psychiatra, cize maju u nich kartu. Ide mi to, ci maju nejake zaznami vasi obv. lekari, ze chodite ku psychiatrom, ze u nich mate kartu, resp. ci pozadovali od vas zaznamy od psychiatrov. Maju na to vobec pravo, alebo ako to je. Dalsia vec je, co z pripadnych zaznamov plynie pre buduci vyvoj jednotlivca:)

Pretoze teraz nedavno som bol u obvodneho, a ked sa dozvedel, ze tam chodim, nie velmi dobre sa tvaril, aj ked dlhsie vedel, ze som proste uzkostlivy, neuroticky ladeny (predpisoval mi kedysi benzodzpn), nevedel o mojej navsevnosti u psychiatra.

Cize ake konzekvencie z toho vyplyvaju. Nebol som zatial nikde zamestnany, studujem, ale viem, ze zamestnavatelia pozaduju urcite prehliadky a posudky (ci ako to nazvat) prave od obv.lekarov. No a to by nebolo velmi vhodne, keby sa buduci zamestnavatel o niecom takom dozvedel:)

I ked je mi jasne, ze vo veducich funkciach, resp. vsade tam, kde sa pozaduje vyssie pracovne nasadenie, vzhladom k mojmu stavu, to nebudem moct vykonavat, ale nemusi to o mne vediet zamestnavatel, ktory ma prijme ako bezneho zamestnanca.
timwood
 
Príspevky: 12
Založený: Ne Júl 19, 2009 9:51 am

Re: Obvodny lekar

Odoslaťod Marks » St Apr 07, 2010 8:52 pm

No ja mám všetko u psychiatra zložku a v kartotéke nič len od neurologa a to mám ešte doma v šuplíku nikto nevie nič a serem na nich, treba si to vybaviť
Marks
 
Príspevky: 3
Založený: St Apr 07, 2010 7:16 pm


Naspäť na Iné

cron