Ahojte, chcela by som sa spýtať, či máte niekto dobrú skúsenosť s psychológom v Košickom kraji. Moc sa v tom nevyznám, takže budem rada za odporúčania, ku komu ísť. Ideálne niekoho, kto má zmluvu s VšZP. Pozerala som tu
https://www.zoznam-lekarov.sk/specializacia/psycholog/kosicky-kraj/ a vyzerá to, že zmluvní sú skoro všetci, ale aká je realita? Prijímajú alebo je ťažké sa tam dostať?