Prosím o radu

Prosím o radu

Odoslaťod monulka86 » Št Máj 05, 2011 4:05 pm

Dobrý deň,volám sa Monika a som v 5 ročníku na VŠ, chcela by som poprosiť o radu ako mám povedať otcovi, že ma nepustili ku štátniciam a idem ich robiť až v septembri. Možno sa vám teraz na tvári objavil úsmev, že 24 ročná žena a bojí sa povedať ocovi takú správu, lenže ja mám neskutočne nechápavého oca a ešte ku tomu je strašný v tom, že človeka jedným kusom podcenuje.....i keď nie som žiadna lajdačka, vždy som spravila skúšky, najhošie som mala C-čko, tak teraz sa mi nepodarila diplomovka a moj vedúci ma nepustil dalej,.....prosím poradte ako to mám povedať ocovi, aby mi nenadával ....
monulka86
 
Príspevky: 1
Založený: Št Máj 05, 2011 3:55 pm

Re: Prosím o radu

Odoslaťod Celaskonka » St Máj 25, 2011 11:11 am

Ahoj, Monika, mam pocit, ze je jedno akym sposobom to otcovi povies, jeho reakcia bude taka ako opisujes. Vravis, ze zvykne ponizovat, tak to logicky tak urobi. Mozno by si mala k tomu pristupit tak, ze to povies mame a nech mu to ona povie, ak ti vie byt oporou alebo mu to skratka povies, on sa vyburi, ukludni a zivot aj tak pojde dalej. A statnice urobis neskor. Teraz si sama vycitas, ze sa ti to stalo a preto sa tak bojis otcovej reakcie.
Celaskonka
 
Príspevky: 2
Založený: St Máj 25, 2011 9:35 am


Naspäť na Iné

cron